здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Історія одного лікаря

Травень 14 2018

лікарУ світі багато цікавих, корисних і потрібних професій. Але лікар - більше ніж спеціальність, це спосіб життя (до речі, якщо вас цікавить професія лікар (профессия врач), але ви не визначились зі спеціалізацією, то визначитись вам допоможе  портал http://poprofessii.in.ua/). Для того, хто знайшов своє покликання, праця повинна ставати радістю і в той же час відповідальністю, адже ціна лікарської помилки - це життя. Сьогодні ви дізнаєтеся про Іваницьку Оксану, онколога вищої категорії і візьмете для себе дещо корисне.

Мене часто запитують: чому ви стали лікарем? Мені здається, часто в житті відіграє роль випадок. Поступаючи в інститут, раніше я думала, що повинна стати акушером-гінекологом. Але подивилася на медицину зсередини - і моє бажання бути лікарем пропало... до тих пір, поки якось на 6-му курсі я не залишилася на чергуванні в Інституті. Саме після цього зрозуміла, що повинна допомагати людям і що поява нового життя на світ - це диво.

Так як в нашу ординатуру по гінекології поступити було практично неможливо, я вирішила піти в ординатуру в Інститут онкології. Але на відділення гінекології надійшли шість лікарів-ординаторів, і досвідчені лікарі порадили мені вступити на мамологічне, а потім перейти на гінекологію. Аргументували так: чому ти можеш навчитися, коли вас на відділенні натовп, ти навіть до операційного столу не підійдеш. Не знаю, чи були вони праві, але, пропрацювавши рік в маммологічному відділенні, я зрозуміла, що не хочу йти в гінекологію. Саме тоді відчула себе лікарем, який потрібен пацієнтам.

Звичайно, без хороших і терплячих вчителів не зможуть вирости хороші фахівці. Мені пощастило, у мене були одні з кращих вчителів. Нас завжди вчили, що пацієнта потрібно лікувати не тільки фізично (оперувати). Необхідно лікувати і душу людини, саме тому ми всі в якійсь мірі психологи. Нам прищепили думку, що ми повинні любити і розуміти пацієнта, інакше лікування марне. Потрібно, щоб обидві сторони розуміли: ми разом йдемо до спільної мети.

Багато жінок приходять щороку до нас на обстеження, ми часом довго розмовляємо - і вже не тільки на медичні теми, обговорюємо сімейне життя. Я відчуваю свій внесок в збереження життя цих жінок. Пацієнта треба любити і намагатися зрозуміти, інакше ми не зможемо перемогти хворобу.

Саме тому сьогодні я беру участь в громадській роботі - проведення шкіл для пацієнтів з діагнозом рак. Ми пропагуємо раннє виявлення онкологічної патології. Важливо, що багато ідей були підказані пацієнтами, і я їм дуже вдячна. Думаю, колеги погодяться зі мною, що робота лікаря - це не тільки призначення медичних препаратів та схеми лікування. Найчастіше пацієнтам та їхнім родичам потрібен лікар як людина, якій можна довірити свої надії та відчай.

← Манго або сезонні фрукти:... Ректовагінальний свищ:... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен