Головна : Новини

Браслети: Види і форми

, 23:22
0 423

БраслетБраслети з давніх часів вважалися чудовою прикрасою, як рук, так і ніг. І до цього дня вони не втратили своєї популярності, а скоріше, навпаки, за рахунок появи все нових форм, видів і модифікацій.

У сучасних магазинах можна зустріти два основних види: жорсткі і м'які браслети. Але щоб зрозуміти особливості і побачити все різноманіття, слід розглянути кожен вид більш докладно. І розповість нам про них співробітник інтернет-магазину https://lovinaly.com.ua, в якому безпосередньо можна купити браслети на руку в Україні за вигідною ціною.

Жорсткі браслети

Почнемо, мабуть, з жорстких браслетів. Найпростіший і очевидний варіант - це незамкнуте кільце. Така прикраса не має застібки, може бути виконано з металу, пластику та інших жорстких матеріалів. Браслет у вигляді незамкнутого кільця популярний у багатьох країнах і часто виконується в стилі "етно". Очевидний плюс даного виду жорстких браслетів - це універсальність розміру.

Більш складною конструкцією представлений браслет-змійка. Його історія бере початок ще з часів Стародавнього світу. Обвиваючи собою частину руки прекрасної дами, це робить образ більш вишуканим і навіть трохи таємничим.

Ще один принципово відрізняється варіант - це обід. Така прикраса представлено круглої замкнутої формою без застібок. Щоб його надіти, необхідно просто просунути в нього кисть. Подібні браслети виготовляють з самих різних матеріалів. Це цілком можуть бути кольорові, яскраві, блискучі і навіть прозорі браслети із пластику найрізноманітнішої форми. Також непогано виглядає в поєднанні з одягом в етно стилі дерев'яний обід.

Ну і звичайно, класика жанру - металеві круглі браслети із золота, срібла, платини, титану, паладію, міді, сталі, бронзи. Вони бувають цільними, порожнистими, полірованими, з візерунками, з вставками і т.д. Жорсткі браслети також можуть мати замок або застібку. Круглі металеві браслети часто продаються комплектом.

М'які браслети

Серед м'яких браслетів панує ще більшу різноманітність. Перш за все, це, звичайно ж, браслети-ланцюжки. Вони бувають самих різних видів і плетінь. Товщина і довжина браслетів також варіюється. Популярністю користуються браслети-ланцюжки для щиколоток. Деякі модниці одягають відразу кілька ножних браслетів.

Інший варіант - браслети з підвісками. Вони являють собою ланцюжок або шнурок, на якому красуються декоративні підвіски: силуети тварин, сердечка, фрукти, ключики і замочки, автомобілі, камені з прикріпленими на них ланцюжками.

Плетені браслети займають окреме місце в житті багатьох представниць прекрасної статі, так як їх можна зробити своїми руками (з намистин, бісеру, шкіряних ремінців, текстильних відрізів, ниток та ін.). Часто дівчата привозять плетені браслети в якості сувеніра з теплих країн. Останнім часом популярні браслети з шкіряних ремінців з металевим центральним елементом. Причому ремінці можна змінювати в залежності від колірної гами всього образу або просто відповідно до настрою.

Глідерние браслети представляють собою рухомо з'єднані елементи, виготовлені з будь-якого матеріалу. Елементи таких браслетів з'єднуються шарнірами або пружинами.

Стиль Pandora має на увазі створення прикраси з намистин, нанизаних на ланцюжок або шнур. Ви можете спочатку купити браслет, а потім купувати Шарми з різних колекцій.

М'який
браслет може покривати не тільки зап'ястя, але й тильну сторону кисті, і тоді ви будете мати справу з браслетом-рукавичкою «Жади». Ця варіація м'якого браслета особливо ефектно виглядає влітку на відкритій засмаглій руці.

Кожна з перерахованих моделей здатна підкреслити вашу індивідуальність. Головне - знайти варіант, який підходить саме вам.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ