Головна : Новини

Топ-3 місця в Москві, які варто відвідати

, 23:11
0 538

москва

Сьогодні ми розглянемо ТОП-3 місця в Москві, які варто відвідати, щоб добре провести час і розповість нам про це головний редактор порталу http://mos-holidays.ru/.

Річкова прогулянка по Москві-річці на теплоході

Прогулянку на теплоході по Москві-річці важко назвати місцем або пам'яткою, але саме річкова прогулянка, як ніяка інша, дозволить вам скласти перше враження про Москву або просто перейнятися неробство атмосфери прогулянки. Теплохід відходить від пристані біля Київського вокзалу і пропливає по самому центру столиці. За півтори години можна розглянути головні визначні пам'ятки Москви, такі як Кремль, парк Горького, Болотний острів, храм Христа Спасителя і багато іншого.

Вибирайте для прогулянки теплий день і річкова прохолода буде вас освіжати і бадьорить, а краса столиці задасть настрій на весь день. Розповідь про річковий прогулянці по Москві-річці.

Парк Горького

Парк Горького, легендарний парк, часів Радянського Союзу. Парк пережив кілька епох і буквально повстав як птах фенікс з попелу. Центральний парк культури і відпочинку імені Горького щодня притягує до себе сотні городян від закоханих парочок, до справжніх спортсменів. Представляючи собою єдину територію з ненудно садами. Уздовж Москви-ріки прокладені велосипедні доріжки, якими із задоволенням користуються і велосипедисти, і ролери, і скейтбордисти. Парк Горького має вельми тривалу територію, а якщо включити в свій маршрут ще парк Музеон і Воробйови гори, які знаходяться по обидві сторони від парку Горького, то ваша прогулянка займе весь день.

Парк Коломенське

Коломенське - не тільки великий прогулянковий парк в Москві, це ще й історичне місце, де збереглися найдавніші зразки російського зодчества. Чого тільки варта своїми очима побачити Церква Вознесіння Господнього, побудовану в 1532 році, яка занесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Інші стародавні споруди в силу того, що були збудовані з недовговічне матеріалу, не збереглися і були відтворені за ескізами. Такими сучасними будівлями є палац Олексія Михайловича та інші споруди з парку російського зодчества. У палаці діють експозиції, в тому числі демонструють побут давньоруських князів.

Є в парку Коломенське гарний яблуневий сад, в тіні дерев якого приємно гуляти. З пагорба відкривається чудова панорама Москви-ріки, а спустившись з горба можна і самому покататися на річковому трамвайчику. Сюди ж в парк Коломенське був перенесений будиночок Петра I, поруч з яким встановили пам'ятник господареві будиночка. Парк Коломенське є заповідною територією, тому на території парку не можна вигулювати собак.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ