Головна : Новини

Риболовля із човна

, 01:16
0 510

Риболовля спінінгом із човнаУ багатьох завзятих рибалок є свої човни. У когось надувна, а у когось дерев'яна, але суть лову риби з човна однакова. Перед кожною риболовлі дуже важливо перевірити стан човна. Адже це, як не як ваша, безпеку. Якщо у вас надувний човен, перевірте, як вона тримає тиск в балонах. Досить накачати човен з вечора і залишити її на ніч, а вранці перевірити стан балонів човна. Якщо у вас дерев'яний човен, то перевірте її на наявність течі. Приїхавши на риболовлю, спустіть човен на воду, і тільки потім укладайте снасті в неї. Раджу не ігнорувати правила безпеки поведінки на водоймі та завжди брати з собою рятувальний жилет. У випадки краху вашого човна ви завжди зможете врятуватися.

Ловля на човні дає вам безліч плюсів, так як ви можете ловити майже в будь-якій точці водойми. Якщо ви збираєтеся ловити на поплавкову вудку, вибирайте місця ближче до затоплених деревах або кущах. Якщо ж ви збираєтеся ловити спінінгом (більш детально про це читайте на сайті https://fishergo.com.ua/sovety-dlya-rybakov/lovlya-ryby-s-lodki-na-spinning.html), то краще шукати місця з високим або середнім очеретом. У таких місцях в основному тримається хижа риба. Варто заздалегідь приготувати приманку, так як на воді це робити незручно. Так само потрібно взяти якір. Якщо у вас немає якоря, ви можете взяти звичайну цеглу і прив'язати його до мотузки.

Не варто забувати і про здоров'я. У сонячний день візьміть головний убір, що б не отримати сонячний удар. Якщо ви ловите хижу рибу: щуку, судака, то краще мати при собі багор, для того що б риба не поранила вам руку. Для збору риби візьміть спеціальний рибальський садок. У садку риба залишиться живий, протягом всієї рибалки. Краще виїжджати на рибалку на човні в гарну погоду. Якщо у вас є моторний човен, то ви можете ловити на ходу, не зупиняючи човен. Даний метод досить складний, і вимагає навичок. Причаливши до берега насамперед вийміть улов, а також всі снасті лежать в човні. Після, потрібно помити човен з милом, щоб видалити не приємний запах. Далі, спустіть повітря з човна і акуратно згорніть. Важливо щоб гілки не залишилися в човні, вони можуть пошкодити човен під час зберігання. Якщо ж у вас дерев'яний човен, то її теж слід помити від бруду та іншого сміття. Ловля з човна була найдавнішим способом лову риби у водоймі. Це заняття приносить багато задоволення і радості вам.

Риболовля допоможе відпочити вам від суєти міста, галасливих вулиць, задушливого офісу і усамітнитися вас з природою. Так само не відмовляються від використання човнів і рибалки-спортсмени - проводячи різні змагання із застосуванням човнів. Але рибальські змагання - це для дуже просунутих рибалок. Багато батьків беруть своїх дітей з собою, порибалити на човні. Їм це завжди дуже подобається, деякі надалі починають займатися рибальським спортом. Є діти, які можуть втерти носа рибалкам профі. Ці діти виступають на нарівні зі дорослими, ні чому не поступаючись. Так само рибалка корисна здоров'ю. Той, хто хоч раз побував на риболовлі, ні коли, ні забуде ці моменти.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ