Головна : Новини

Термостатичні змішувачі: Особливості та принцип роботи

, 07:13
0 1204

Термостатичний змішувач

Занадто холодна або гаряча вода - одвічна проблема, з якою щодня стикаються мільйони людей. Проте, не всі готові миритися з таким незручністю. Саме тому в останні роки виробники сантехніки сконцентрувалися на випуску термостатичних змішувачів, які здатні вирішити проблему температури води назавжди. Далі, ми поговоримо про принцип дії та особливості термостатичних змішувачів і розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://plitka.ua/catalog/santekhnika/smesiteli/, в якому їх безпосредньо можна придбати.

Принцип роботи

Термостатичні змішувачі практично не відрізняються від інших подібних виробів зовні, але в тому, що стосується принципу роботи, відмінності між ними добре помітні.

Основна особливість конструкції термостатичного змішувача - це термостатичний елемент або терморегулятор, який чутливо реагує на зміни температури води.

Саме завдяки цьому механізму Ви не загрожуватиме небезпека опинитися під струменем окропу або крижаної води в той момент, коли Ви опинитеся в ванні, душовій кабіні або просто вирішите вимити руки. З кранів у Вашій квартирі завжди буде подаватися лише вода бажаної температури.

А якщо в силу якихось причин терморегулятор помітить зміни в характері потоку, він оперативно відновить колишні параметри і буде підтримувати їх протягом всього часу прийняття водних процедур.
Неперевершена якість роботи змішувачів з термостатом досягається його здатністю регулювати пропорції холодної і гарячої води, що надходить в кран або лійку душу.

Таким чином, термостатичний змішувач виконує відразу кілька корисних функцій:

  • Робить температуру і натиск води незалежними від тиску в водопроводящей системі;
  • Гарантує безпеку і комфорт водних процедур;
  • Дозволяє економічно витрачати воду та електрику.

Особливості

1. Регулювання

Для максимального комфорту і безпеки користувача змішувачі з термостатом оснащені двома обертовими важелями. Один з них відповідає за настройку температури води, а другий - за регулювання напору водного потоку.

Звичайно, виникає питання, а хто ж може дати гарантію, що власник сам випадково не змінить ці показники і не отримає опіки через власну необережність? Але хвилюватися насправді нема про що.

Важелі управління термостатичних змішувачів оснащені спеціальними обмежувачами, які не дозволяють змінити встановлені характеристики без попереднього натискання особливої  кнопки.

Однак в деяких моделях користувачеві надається трохи більша свобода дій - менше температуру води можна зробити і без використання обмежувального механізму.

2. Монтаж

За типом кріплення термостатичні змішувачі бувають двох видів: зовнішнього монтажу і прихованого.

Вироби також можуть встановлюватися не тільки на поверхню сантехніки, але і на стіну. Однак незалежно від цього показника змішувачі з термостатом вимагають уважного підходу до підключення холодної та гарячої води, адже якщо розводка виявиться приєднаної невірно, пристрій просто не буде працювати.

3. Комплектація

Для більшої зручності користувачів термостатичні змішувачі сьогодні можуть поставлятися в декількох варіантах комплектації:

  • Разом з лійкою для душа, гусаком або і тим, і іншим елементом відразу;
  • Разом з вентилями або іншими звичними для споживача важелями управління;
  • З механічною або електронною системою регулювання.

Таким чином, термостатичний змішувач - це більш ніж гідне придбання для Вашої ванної.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ