Головна : Новини

«Sakata Seed»: Професійне насіння з Японії

, 16:40
0 775

Sakata Seed«Sakata Seed», японська селекційна компанія, пропонує своїм клієнтам якісну продукцію, яку встигли оцінити далеко за межами їх країни. «Sakata Seed» є однією з найбільших фірм, яка успішно реалізує насіння, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Створюючи нові види сортів і гібридів, фахівці, перш за все, прагнуть зберегти і поліпшити смакові якості овочів, роблячи їх не тільки корисними, а й смачними.

На думку селекціонерів, саме смак визначає популярність тієї чи іншої культури, так що насіння «Sakata Seed» - це завжди насичений, більш виражений і багатий смак. Продукцію можна споживати в свіжому вигляді, а також використовувати для переробки не боячись, що вона втратить свої якості і корисні речовини. При купівлі насіння «Sakata Seed» людина гарантовано отримує надійний, багатий урожай високої якості незалежно від того, що він вирощував, сорт або гібрид. Вся овочева лінія по-своєму унікальна і користується великим попитом за кордоном.

Компанія строго стежить за тим, що б її продукція була екологічно чистою, без жодного натяку на генетичні модифікації. До речі, в Україні семена овощей Sakata можна придбати в інтернет-магазині sakuraukraine.com, де за доступними цінами Ви можете підібрати будь-який посівний матеріал, що відповідає Вашим потребам. У каталозі підібране насіння «Sakata Seed», яке дає стовідсотковий врожай, а рослини, вирощені з них, адаптовані до різних умов вирощування. Це дозволяє знизити витрати на догляд за ними і, відповідно, підвищити свій дохід за рахунок реалізації якісної продукції.

Все насіння японської компанії стійке до розтріскування, рослини не піддаються стрілкуванню, а продукцію можна транспортувати на тривалі дистанції. При цьому товар зберігає свій привабливий зовнішній вигляд і не втрачає смакові якості. Компанія гарантує стовідсоткове сходження насіння за рахунок його правильної обробки, сушіння та калібрування. З його допомогою можна виростити якісний урожай на будь-якому грунті.

Отже, щоб отримати хороший урожай, потрібно вибирати тільки кращий посівний матеріал, який і пропонує японська компанія «Sakata Seed». В результаті Ви отримаєте продукцію, якої можна насолоджуватися як самому, так і вигідно реалізувати на ринку.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ