здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Історія відкриття перекису водню

Вересень 23 2018

Перекис воднюПерекис водню, як і будь який інший медичний засіб, має свою історію відкриття. Давайте ж розглянемо її, а розповість нам про це співробітник компанії "Flory Spray", яка безпосередньо випускає  косметичний спрей перекису водню.

У 1818 році французький вчений Луїс Тенар отримав його в результаті реакції пероксиду барію (ВаО) і сірчаної кислоти (H2SO4). Дана речовина називалося «окислена вода», яка була в 1,5 рази важча за воду, випаровувалася повільніше, а розчинялася в ній в будь-яких пропорціях. Пероксид барію Луїс Тенар отримав, нагріваючи оксид барію в повітрі. Потім французький хімік протягом декількох років вивчав отримане речовина, яке йому вдалося отримати практично в чистому вигляді з урахуванням нестабільності перекису.

У Берліні в 1873 році почалося промислове виробництво. На початку 20-го століття використовувалася електрохімічна технологія виробництва H2O2. Дана технологія грунтувалася на електролізі сульфату калію або сірчаної кислоти, проте, термін придатності був досить маленьким - пару тижнів. Активно перекис водню випускалася концентрацією в 30 %, яка використовувалася для відбілювання тканин і 3% і 6% концентрацією для використання в побуті. Обсяг випуску H2O2 зріс в 1930-1940-х роках.

Фашистські вчені застосовували H2O2 в конструюванні жідкостнотоплівного ракетного двигуна. Винищувач «Комет» використовували для оборони Німеччини під час Другої Світової війни. Винищувач працював за рахунок реакції перекису з метанолом, гидразином. Літак розвивав швидкість до 965 км / ч. Також пероксид водню був складовим компонентом в балістичної ракети. Такі ракети наводилися в дію з похилою платформи за допомогою катапульти поршневий, яка викидає в повітря завдяки потоку водяної пари, кисню, які утворювалися в результаті реакції 100 кг перекису і перманганату калію. Для цього використовувався пероксид концентрацією в 80%.

Широко застосовуватися перекис водню стала тільки через сто років, після її відкриття, після того як Вилькенштейн отримав H2O2 в чистому і безпечному складі. На сьогоднішній день 3 % розчин перекису - це відмінний антисептик, що зберігається в кожній домашній аптечці, який можна вільно купити в кожній аптеці.

← Переваги покупки... Як правильно вибрати салон... 
Переглядів: 121
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен