Головна : Новини

Як правильно вибрати салон краси?

, 14:35
0 707

салон краси

Вірний вибір салону краси - це далеко не просте завдання, як може здатися на перший погляд. Хтось скаже: "А яка, по великому рахунку, різниця? Всі майстри проходили аналогічні курси та надають аналогічні  послуги, а клієнти платять за них майже таку ж ціну. АЛЕ ту є нюанс! Майстер салону краси може як приховати, так і розкрити Ваші недоліки, якщо приділятиме більше уваги тому, чого не варто було підкреслювати.

Саме тому вибір правильного салону краси, в якому працюють спеціалисти, які знають, як підкреслити ваші плюси, а не демонструвати недоліки. Якщо Ви будете знати як вибрати свій салон краси, то зовнішній вигляд - це не єдине в чому Ви досягнете успіху. А розповість нам про тонкощі вибору даного закладу співробітник салону краси «MOZART BEAUTY&HAIR»: http://mozart-salon.com/, в якому безпосередньо працюють спеціалисти найвищого рівня.

Що значить «хороший» салон краси?

В першу чергу це впевненість, професіонали вищого рівня, відмінний сервіс та безліч ексклюзивних послуг. Ваш салон краси повинен створювати відповідний імідж, організовувати майстер-класи, де Ви зможете почерпнути багато корисного і цікавого. Правильний салон - можливість пізнати себе і своє тіло краще.

Телефонний дзвінок

Дуже багато залежить від персоналу салону краси. Якщо Ви ще не впевнені як вибрати свій салон краси, то один телефонний дзвінок стане відмінним тестом. Вам, як потенційному клієнту, має сподобається як з Вами розмовляють. Консультація - обов'язкова вимога. Вам повинні перерахувати список послуг, що надаються, а також назвати їх точні ціни і можливі знижки. Якщо Вам хоч щось не сподобалося в розмові (тон, манера і т. д.), кидайте трубку і продовжуйте шукати. Якщо навіть телефонна розмова викликає негативні емоції, то що вже говорити про послуги.

Атмосфера

Салон - більше ніж звичайне місце, де можуть надати певний набір послуг. Найчастіше це місце де можна відпочити, забути про домашніх турботах і розслабитися. Навіть приходячи на 10-15 хвилин, Ви повинні бути впевнені в тому, що Ви знайдете тут відпочинок, а не нервування.

Косметика

Якщо салон має в наявності косметику для продажу - це величезний плюс. У більшості випадків таку продукцію можна спробувати або купити, як кажуть, «не відходячи від каси».

Стиль і дизайн

Інтер'єр салону краси теж повинен подобається. Якщо Ви не знаєте, як вибрати свій салон краси, то це може стати підказкою. Саме приміщення повинне бути затишним. Якщо ви прийшли раніше і змушені почекати 10-15 хвилин, то Вас повинні зайняти, а не «розмістити» в проході і кидати неприємні погляди кожного разу, коли Ви поглянете на годинник.

Чистота

Біжіть з салону, в якому не прибрано. Чи не відомо в якому стані інструменти майстрів. Прибирати також не повинні прямо перед Вами.

Висновки

По правді кажучи, порад як вибрати свій салон краси може бути безліч. Але, в першу чергу, Ви повинні довіряти своєму нюху та чуттю. І якщо ви вже знайдете «свій» салон краси, то будете відчувати себе там, як вдома.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ