Головна : Новини

Чи варто купувати гібридну лампу для нігтів?

, 21:50
0 638

гібридна лампа для нігтівМабуть, найпопулярнішим і простим способом сушіння нігтів, покритих гель-лаком, можна вважати ультрафіолетову лампу для маникюра. Зазвичай вона має чотири робочі лампи, які необхідно міняти після 3-6 місяців використання.

Більше переваг в експлуатації має LED-лампа. Її експлуатація набагато більше - близько 3-5 років. Такий апарат не тільки сам відраховує час сушки, але і включається, коли руки поміщені всередину. Незважаючи на це, дана технологія сушки нігтів має свої вади. Так як же отримати максимум від апарату, зробити процедуру нарощування та декорування нігтів менш клопіткою? Все просто, віддайте свій вибір гібридної лампі для нігтів.

Що таке лампа гібрид для нігтів?

Що ж робити тим, хто працює не тільки з гель-лаками, але і зі звичайним гелем? Вихід знайдено! Це - гібридна лампа! Вона поєднує в собі найкращі якості своїх попередників - так як має в своєму арсеналі як ультрафіолетові, так і світлодіодні лампочки. У більшості випадків УФ-лампочка у вигляді спіралі розташована нагорі, а з боків - LED.

Причому, в сучасних моделях апарату ультрафіолетові лампочки поліпшені - це CCFL-лампи з холодним катодом, які абсолютно не нагріваються.

Це гарантує, що вони прослужать стільки ж, скільки світлодіоди, а значить, і сам апарат буде радувати дуже довго.

Таким чином, до переваг гібридної лампи для сушіння нігтів можна віднести:

  • оптимальну швидкість сушіння і полімеризації покриття;
  • довговічність експлуатації;
  • нешкідливість для здоров'я.

Для яких покриттів нігтів підходить гібридна лампа?

Також серед переваг - гібридна лампа підходить для просушки абсолютно будь-яких матеріалів: до них відносяться всі види гелів, біогель і, звичайно, гель-лаки. Ніякого спеціального лаку для подібних апаратів купувати не потрібно.

Як користуватися гібридної лампою для нігтів?

Використання такого агрегату не викличе ніяких труднощів, особливо, якщо у вас є досвід використання інших ламп. Наступні дії, яка додається до апарату. Також дотримуйтесь техніку роботи з певним покриттям нігтів.

В середньому для просушування гель-лаку в гібридної лампі досить 10-30 секунд. Таким чином, лампа скорочуємо час дизайну нігтів на 30-40 хвилин. Якщо раніше він у вас займав 2 години, то тепер будете витрачати 1,5 години.

Доглядати за апаратом досить просто. Протирайте вологою тканиною або серветкою в міру забруднення і після кожного використання обробляйте спеціальним дезинфікуючим розчином.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ