Головна : Новини

Будівництво басейнів: Що потрібно знати?

, 21:14
0 157

Будівництво басейнівБасейн вже давно не є дивиною або якоюсь недозволеною розкішшю, доступною лише аристократам. Багато середньостатистичних жителів великих міст можуть дозволити собі цю споруду, орієнтуючись на свої можливості.

Басейн - це не просто великий резервуар наповнений водою, а складний гідротехнічний комплекс зі спеціальним обладнанням. Без додаткових пристосувань та пристроїв він швидко забрудниться і прийде в непридатність.

В першу чергу слід зрозуміти і визначитися, який тип басейну вам потрібен, і якими основними критеріями він повинен відповідати, а розповість нам про це співробітник компанії "ДМВ ПЛЮС": dmv.com.ua/, яка безпосредньо займається спорудженням басейнів під ключ в Києві.

Типи і конструкційні особливості басейнів

Басейни поділяють на:

 • переливні;
 • скімерні.

Переливний зазвичай на 10 - 20 % дорожче скрімерного і має значно складнішу конструкцію. Якість очищення води в такому басейні також незрівнянно вище. Однак, незважаючи на всі переваги переливних типів, скімерні споруди також актуальні та популярні завдяки нижчій ціні й конструкційній простоті.

За своїм призначенням басейни можуть бути:

 1. громадського користування;
 2. лікувально-оздоровчі;
 3. приватні.

Залежно від способу будівництва і виготовлення розрізняють:

 • залізобетонні;
 • збірні конструкції;
 • суцільнолиті.

Звичайно, при виборі всіх цих особливостей слід виходити з ваших побажань і переваг, стилю та способу життя. Чи стане басейн розкішним предметом інтер'єру або ж тренажером для підтримки гарної форми, чи буде він місцем розслаблення або куточком розваг для всієї родини.

Проектування басейнів

Проектування - це дуже важливий етап при будівництві будь-якої споруди. В даному випадку ми маємо кілька першочергових етапів і завдань:

 1. архітектурне проектування;
 2. статичний розрахунок чаші;
 3. конструювання елементів чаші резервуара;
 4. проектування системи водопостачання, каналізації, вентиляції, опалення, різної автоматики і електрообладнання.

Архітектурне проектування, по суті, є створенням ескізного проекту басейну (розташування, форма, розмір).

Основні етапи будівництва

При облаштуванні збірних і суцільнолитих басейнів етапів і різних робіт набагато менше, ніж при будівництві залізобетонних. Розглянемо будівництво залізобетонного басейну коротко:

 • виготовлення чаші;
 • оштукатурювання поверхні;
 • гідроізоляційні роботи;
 • облицювання плиткою або каменем;
 • установка спеціального обладнання.

Висновки

Як спорудження буде виглядати на завершальному етапі, залежить тільки від вас. Професійні дизайнери і будівельники, нові технології та обладнання, величезна різноманітність оздоблювальних матеріалів дозволять втілити ваші мрії в реальність.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ