Головна : Новини

Чим займається художник по гриму?

, 10:19
0 599

художник по гримуСьогодні ми поговоримо про таку цікаву професію, як художник по гриму, а розповість нам про неї співробітник першого в Україні онлайн магазину з продажу професійних матеріалів для працівників сфери візажу та художників по гриму: http://makefx.com.ua/.

Художник по гриму - це людина, яка відповідає за те, як виглядає актор в кадрі. Він розробляє образ від початку до кінця.

Як працює художник по візажу?

Працюючи над фільмом, потрібно для початку ознайомитися зі сценарієм. Читаючи сценарій, ти починаєш представляти героїв: як вони одягнені, які у них зачіски і який грим. Все це поступово ти уявляєш яскравішою, занурюючись глибше в сценарій, розумієш характер героїв, що з ними відбувається на протязі всієї історії.

Виходячи з цього, і бачиш, як вони повинні виглядати зовні в тій чи іншій ситуації. Потім обговорюєш ці всі нюанси з режисером. Разом з ним художник по гриму приходить до спільного знаменника, підбирає референс і прописує всі деталі.

Далі починається підготовчий період: закупівля матеріалів на весь проект, якщо це складний грим, який робиться заздалегідь, то в цей період і відбувається ліплення, формування та виливання деталей гриму.

А потім стартує сам знімальний процес. Наприклад, працюючи над довгостроковими проектами (фільми, серіали), де не завжди знімають в хронологічному порядку і грим героя зі сцени в сцену змінюється, важливо стежити за тим, щоб не було проблем при монтажі.

Всі ми бачили кіноляпи, де, наприклад, герой з кров'ю на лобі, потім вона раптом зникає і знову з'являється. Щоб уникнути таких проблем, треба фотографувати, записувати і стежити за хронологією історії, щоб можна було повторити грим в потрібній сцені.

Буває, що за одну зміну знімаємо різні кіноднях - спочатку фінал, потім початок, потім третій день, а після третього дня знімаємо 10-й, а потім знову повертаємося в третій. Через такого режиму важливо постійно стежити і бути уважним на майданчику.

Гример vs візажист

Складно ставити жорстку межу між гримером і візажистом. Це майже одне і те ж, але гример вміє робити ще і багато маніпуляції, які необов'язково спрямовані на створення краси на обличчі - зробити піт, кров, рани, кривий ніс, некрасиві нігті і т. Д. Все це справа рук гримера.

Якими навичками повинен володіти художник по гриму?

Художник по гриму повинен вміти поводитися з усіма матеріалами для гриму. Для використання складного протезного гриму потрібно вміти ліпити, звертатися з формують матеріалами, такими, як гіпс, силікон, скловолокно та інше. Вміти заливати матеріал, для того щоб отримати якісну готову деталь. Вміти організувати себе і простір навколо себе, що у мене не завжди легко виходить. Ну і мати натхнення, бажання і пристрасть до улюбленої справи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ