здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лапароскопія і порожнинна операція: який метод краще?

Жовтень 19 2018

У пацієнтів, чию проблему може вирішити тільки хірург, правомірно виникає питання, який метод краще: лапароскопія або порожнинна операція? Якщо про порожнинну операцію простому обивателю відомо давно, то поняття «лапароскопія» іноді вимагає пояснень. Характеристика та порівняння хірургічних методів представлено в статті.

Лапароскопія і порожнинна операція: який метод краще

Опис процедур

Термін «лапароскопія» утворений двома словоформами «лапаро – живіт» і «скопі – огляд» або внутрішнє дослідження черевної порожнини через проколи в животі. Якщо при порожнинній операції необхідно розрізати кілька шарів шкіри, щоб відкрити проблемну зону, то при лапароскопічній процедурі використовується мініатюрний зонд, який через точкові проколи направляється фахівцем в певну ділянку, не травмуючи велику площу тканин.

Цей хірургічний метод не можна вважати ноу-хау. Процедура була випробувана давно, але популярності в медичній практиці набула лише з появою сучасних розробок в хірургічному обладнанні і фахівців, які володіють методикою на високому рівні.

Порівняльний аналіз хірургічних процедур

Для відповіді на питання, який вид операції краще, варто розглянути плюси і мінуси лапароскопії та порожнинної методики як для пацієнтів, так і для лікарів.

Переваги операції через проколи наступні:

  • Мінімальна кількість крові і розмір отвору, через який пацієнту надається допомога.
  • Поєднання діагностики та операції, якщо для цього є показання. Не завжди зовнішні способи обстеження пацієнта (УЗД, рентген, МРТ, КТ) дають достовірну інформацію про стан внутрішніх органів. При введенні в організм зонда з камерою і багаторазовим збільшенням зображення лікар може отримати чітку картинку і прийняти рішення.
  • Не потрібна додаткова підготовка пацієнта. До видалення проблеми можна приступити відразу, використовуючи спеціальні інструменти.
  • Мінімальний період реабілітації через відсутність глибоких ран і великих швів.
  • Відсутність косметичного дефекту, що актуально для жінок.
  • Можливість оглянути будь-який внутрішній орган з різних сторін, не вдаючись до їх переміщення та травмування, як при порожнинному методі.

Проведення лапароскопії

Є у лапароскопії ряд недоліків:

  • Використання вуглекислого газу для збільшення простору між підшкірним шаром і внутрішніми органами, щоб забезпечити прохідність зонда до місця операції.
  • Ризики ускладнень через низьку кваліфікацію хірурга, який може пошкодити тканини через невміння поводитися з обладнанням.
  • Відсутність широкого огляду, що заважає хірургу помітити внутрішню кровотечу і зупинити її. Камера спрямована тільки на одну зону.
  • Обмеженість застосування методу, якщо у пацієнта є протипоказання, наприклад, патологія органів дихання, ниркова або печінкова недостатність.

Лапароскопічна хірургія відноситься до менш травматичної і більш ефективної процедури, ніж порожнинна операція, але є показана не для всіх пацієнтів. Кожен випадок вимагає глибокого аналізу, коли вирішальним моментом є вид захворювання і результати обстеження.

Одна з таких лапароскопічних операцій представлена на відео.

← Чим займається художник по... Основні переваги клінінгу 
Переглядів: 133
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен