Головна : Новини

Електричний конвектор: Основні плюси

, 15:34
0 149

Електричний конвекторОдним з головних питань, що цікавлять людей, залишається аспект цілеспрямованості покупки електричного конвектора. Чому саме він, а не, наприклад, масляний радіатор? Яку потужність повинен мати електричний конвектор? Яким чином вибрати кращий з них? Давайте розглянемо основні переваги даних опалювальних приладів, а розповість нам про них співробітник інтернет-магазину https://cylinder.com.ua/bytovaya_tekhnika/obogrevateli_ventilyatory, в якому їх безпосередньо можна придбати.

Основні "+" електричного конвектора:

  • Головним "+" ми вважаємо технологічний прорив, що дозволяє конструювати електричний конвектор з коефіцієнтом корисного дії на рівні 95 відсотків. Погодьтесь, плати за електрику і отримати на виході пшик, було б неприпустимою розкішшю. Сучасний конвектор переробляє електричну енергію в теплову з max віддачею.
  • Низька ціна за середньостатистичний електричний конвектор потужністю 1000 Вт - вагомий аргумент на користь покупки.
  • Тиха експлуатація. Електричний конвектор обходиться без вентилятора, або яких би то не було інших механічно - рухомих конструктивних елементів. Безшумну роботу періодично порушує, ледь чутний клацання температурного датчика, що сприяє більш економною експлуатації приладу.
  • Відсутність монтажних і регламентних робіт. Електричний конвектор вважається приладом побутового призначення, підключається до мережі 220 вольт і не потребує дозвільних документів від госорганизаций. Невелика маса конвектора, як додатковий плюс, в питаннях перестановки приладу в опалювальному приміщенні
  • Вбудована автоматика сприяє підтримці необхідної температури в опалювальному приміщенні. Виносні температурні датчики виготовлені за типом розеток з термостатом, додатково забезпечують контроль за температурним режимом.
  • Нагрівальний елемент електричного конвектора, досягає заданої температури за пару хвилин, починаючи обігрівати приміщення відразу після включення. Температура елемента, як правило, не перевищує 60  C, не дозволяючи Тенам "сушити" повітря і "спалювати" кисень. Абсолютна вологість повітря в приміщенні не змінюється. З підвищенням температури трохи знижується лише відносна вологість.
  • Не висока температура нагріву облицювальних поверхонь, забезпечує безпечне середовище для проживання людей і тварин. До того ж можна не турбується про пожежну безпеку.
  • Терміни служби конвекторів, перевищують 20 річний рубіж.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ