загрузка...
Головна : Новини

Незалежна духова шафа: Чому саме вона?

, 01:13
0 183

Незалежна духова шафаНезалежна кухонна плита («соло»_ - це вже вчорашній день. Якщо говорити конкретно про плити, варильні поверхні та духові шафи, то сьогодні більшість покупців віддає перевагу вбудованій техніці. Не можна сказати, що ця тенденція простежується й в інших сегментах ринку побутової техніки, але в цьому лідерство «вмонтування» абсолютно явне. Чим же обумовлений такий інтерес покупців до нових варіантів розміщення та дизайну кухонної техніки?

Перш за все, «вмонтовувана» плита виглядає набагато сучасніше і естетичніше окремо стоячої. У цьому варіанті кухонний простір використовується більш грамотно і економно. «Встройка» менше гріє навколишній простір і повітря на кухні, а отже, при її наявності можна використовувати менш потужний кондиціонер і витяжку, та менше платити за електрику, якщо у вас електрична варильна поверхня і духовка. Все це робить вбудовані комплекти кухонної техніки набагато більш зручним і економічним варіантом, ніж їх окремо стоячі побратими.

Всі вбудовані комплекти «варочна поверхня + духовка» підрозділяються на залежні і незалежні. Залежні мають загальну панель управління духовою шафою та конфорки варочної поверхні, розташовані на передній панелі духовки. Незалежні обладнуються окремою панеллю керування для кожного елемента в комплекті. Часом зустрічаються навіть такі моделі варильних поверхонь, де окремою панеллю керування забезпечена кожна конфорка в наборі. Якщо ви вирішите віддати перевагу незалежній духовій шафі, ви зможете розташувати її де завгодно на кухні і як завгодно, на будь-якій відстані від варочної поверхні або взагалі її не купувати. Це основна і найважливіша відмінність незалежних комплектів від залежних. До речі, в інтернет-магазині http://electrolux-partner.com.ua/electrolux/cat/prigotovlenie/duhovyie-shkafyi, ви можете придбати якісну незалежну духову шафу за доступною ціною.

Практика використання незалежних духових шаф довела, що це - дуже велика перевага, однак за це доведеться доплатити: незалежні духовки дорожчі своїх залежних побратимів. Однак те, що таку духову шафу можна вбудувати як під, так і над стільницею або «в колону» на рівні грудей, цілком виправдовує більш високу ціну.

Незалежними або автономними ці духові шафи називають за традицією, хоча, звичайно, в залежному комплекті, скоріше, для варки поверхня залежить від духовки, так як панель управління всіма функціями комплекту розміщується на духовій шафі.

Автономні духові шафи, як і їх залежні «колеги», бувають газовими і електричними, проте в сегменті газових духовок асортимент помітно вже. Це пов'язано з меншою функціональністю, низьким рівнем безпеки і меншою екологічністю газових духовок. Звичайно, у газовій духовки є свої плюси - вона економічніше електричної і розрахована на використання в будинку зі старою електропроводкою. Установка сучасного електричного духової шафи може бути пов'язана з додатковими витратами по заміні елементів домашньої електромережі.

Найбільш цікаві по співвідношенню ціни і якості моделі незалежних газових шаф сьогодні випускаються під маркою Krona. Як правило, вони мають досить великий обсяг внутрішньої камери - 59 л, а також електричний або газовий гриль. Практично всі незалежні газові духовки обладнані системою «газ-контроль» і захистом від дітей. Мінус більшості бюджетних моделей газових духовок - в тому, що при готуванні скло дверцят нагрівається сильніше, ніж у електричних моделей. Якщо ви вирішили купувати духову шафу в звичайному магазині, ви ніяк не зможете дізнатися заздалегідь, чи страждає конкретна модель цим недоліком, тому перед покупкою варто ознайомитися з відгуками інших користувачів цієї моделі. Дверцята з потрійним склінням забезпечить вам більшу безпеку, ніж більш поширена дверцята з подвійним склінням.

Електрична духова шафа може бути статичним або багатофункціональним. Статичні духовки - це просто комбінація двох тенів, нижнього і верхнього, і гриля в деяких моделях. Звичайно, такі духовки дешевше багатофункціональних. Серед незалежних моделей такі менш поширені. Багатофункціональні духовки обладнані вентилятором, що дозволяє рівномірно розподілити гаряче повітря, користуючись природною конвекцією. У такій духовці зручно не тільки запікати м'ясо і овочі, готувати страви-гриль, а й з достатньою легкістю випікати правильні пироги з рум'яною скоринкою і добре пропечене начинкою. Часто багатофункціональні духовки вміють ще й розморожувати продукти, мають режим випічки піци (не сама корисна, але зручна функція). Крім того, вони допоможуть вам приготувати страви на пару, замінивши собою пароварку. Відомо, що незалежні духові шафи певного сезону випуску - це завжди трошки більш «просунуті» моделі, ніж залежні духовки того ж сезону.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ