Головна : Новини

Переваги хімчистки мяких меблів на дому

, 16:48
0 539

хімчистки мяких меблів на домуЩо робити, якщо на вашому килимі є плями, які в'їлися, або через пил змінився колір м'яких меблів? Викидати та купувати нові? А ось і ні! Повернути тканинним поверхонь первозданний вигляд можна за допомогою такої послуги, як хімчистка на дому (до речі, в Києві її можна замовити в компанії Perfect Clean).

М'які меблі та килими є невід'ємною частиною інтер'єру будинків, офісів, готелів, ресторанів і навіть яхт. Щоб зберегти красу та комфорт цих функціональних, але мазких предметів меблювання, необхідно періодично проводити їх професійну чистку. Це не тільки продовжить термін служби ваших меблів, але й позбавить від непривабливого вигляду плям, які в'їлися.

Тканинна оббивка збирає пил і бруд, які виглядають вкрай не гігієнічно. Але багатьом доводиться миритися з цим недоліком, так як у них немає часу на здійснення самостійного трудомісткого чищення. Рішенням є і це професійна хімчистка. Сучасні послуги хімчистки включають використання екологічно чистих безпечних засобів, а також новітніх технологій очищення, які здатні повернути килимам і м'яким меблям їх первозданний вигляд, не пошкоджуючи оббивку і не залишаючи хімічних залишків після обробки. Окрім того, професійна хімчистка на дому має ще й ряд інших переваг.

"+" хімчистки м'яких меблів:

  • Безпечна чистка для всіх типів оббивки. Очищення тканинної оббивки проводиться хімічно безпечним методом, що забезпечує 100 % безпеку делікатній тканині або шкірі. На ваших меблях точно не буде хімічних плям, які зазвичай виділяються на темних предметах, ускладнюючи їх обробку.
  • Мінімальний час висихання. Вам не доведеться чекати, коли відмиті меблі нарешті висохнуть. Якщо ви скористаєтеся послугою хімчистки на дому, то до вас направлять фахівця, який очистить всі забруднені меблі та килимові покриття за допомогою безпечної технології очищення оббивки з використанням сухого шампуню. Метод інкапсуляції ефективно видаляє бруд, пил, а висихання займе мінімум часу. Ви зможете сидіти на вашому дивані або ходити по килиму відразу після їх очищення.
  • Ніякої тканинної усадки. Якщо на ваших меблях з'явилися плями, що в'їлися, не поспішайте самостійно виводити їх хімічними засобами і водою, адже це може лише погіршити зовнішній вигляд «примхливої» оббивочної тканини. Низька вологість при професійному чищенні оббивки гарантує відсутність усадки поверхні меблів, що часто відбувається після вологого прибирання.

Висновки

Хімчистка на дому зекономить ваш дорогоцінний час, виключить ризик псування дорогих меблів і позбавить вас від зайвий витрат на покупку нового гарнітура. В кінцевому результаті, ви отримаєте меблі, що будуть виглядати майже так, як в день їх покупки.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ