Головна : Новини

Що таке рафтинг?

, 16:39
0 648

рафтингНа відпочинку деякі з нас зустрічалися з такою послугою, як рафтинг. Дане поняття прийшло до нас із Заходу і якщо переводити дослівно, то слово «рафт» означає "пліт".

Сам же рафтинг має на увазі сплав по річці у спеціальному човні. Однак відразу варто відзначити, що ви можете плисти в тихій гавані в компанії декількох людей, або в більш бурхливій річці, де вам на шляху можуть зустрітися і скелі, і круті пороги, і багато іншого.

Таким чином, рафтинг - це спуск по річці, де необхідно вміло маневрувати між порогами і виступами, щоб ваш човен не перекинувся. До речі, якщо вас цікавить рафтинг Львів, тоді звертайтесь заходьте на rafting.ua.

Переваги рафтингу:

  • Перше, що можна відразу відзначити при рафтингу - це наявність красивих ландшафтів та пейзажів. Такі послуги пропонуються найчастіше, в дуже мальовничих місцях, які віддалені від міської суєти.
  • Під час екстремальних видів спорту в організмі виробляється велика кількість адреналіну.
  • Паралельно з ростом адреналіну під час подібних прогулянок так само підвищується настрій.
  • Найважливіший плюс рафтингу в тому, що він надає сильну фізичне навантаження на верхню частину тіла. Для плавання необхідно швидко гребти веслами, що добре опрацьовує м'язи рук і спини. Таке навантаження добре спалює зайві калорії та прискорює обмін речовин. Правда варто відзначити, що рафтинг переважно чоловічий вид спорту, жінки часто просто насолоджуються прогулянкою.
  • Доведено, що під час рафтингу поліпшується координація та відчуття рівноваги. Всі ці процеси відбуваються несвідомо, під час того, як людина намагається утримати пліт на поверхні води.
  • Ті, кому дане заняття стане до душі, можуть займатися рафтингом не тільки під час відпочинку, а й брати участь в змаганнях.

Висновки

Звичайно, для новачків, які в перший раз візьмуть весло і здійснять свій спуск, маршрут вибирається по спокійніше, де слабкий перепад і мало перешкод. Загальна тривалість прогулянки - 1,5 - 2 години. Для більш досвідчених веслярів є траси з уже більш бурхливою течією та складним ландшафтом. В незалежності від вашого досвіду, завжди необхідно пам'ятати про безпеку, тому переконайтеся, що для спуску вас забезпечили всім необхідним захисним спорядженням.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ