здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Аплікатори і їх види

Серпень 15 2014

Напевно, немає такої людини на землі, яка б не знала (хай і не буквально) фразу" рух - життя ". Рух сприяє нормальному функціонуванню всіх систем організму, в числі найбільш важливих з яких - сердечнососудистая, м'язова, кісткова та нервова. Але, на превеликий жаль, спосіб життя більшої половини сучасного суспільства прямо має гиподинамический характер. Мала рухливість населення обумовлена ??не тільки наявністю великої кількості відволікаючих чинників (у вигляді многочісленних гаджетів), але і характером функціонування робочого середовища, яка веде свою діяльність все більше в офісах. Малорухливість, постійний стрес, погане харчування викликає розвиток великої кількості захворювань, в основі яких лежить порушення обміну речовин. Найбільш асоційованої і поширеною групою захворювань, спровокуєанних гіподинамією, є порушення опорно-рухового апарату (ревматизм, артрит, протрузії, грижі та інше). Для ефективної профілактики захворювань та реабілітації використовується група пристосувань із загальною назвою аплікатори. У загальному вигляді, це гнучка пластина різної конфігурації, на одну із сторін якої нанесені шипи різної форми і чергування. В основі дії аплікатора лежить рефлексотерапія, тобто точковий вплив на рефлекторні точки організму. Є в цьому (механізмі впливу) схожість з акупунктурою - мистецтвом голковколювання. До речі в. На сучасному ринку найбільш поширеними є дві групи аплікаторів, які мають, як подібності, так і отличия:

- аплікатори Кузнєцова. Російська розробка, яка має вигляд пластикової чи еластичною пластини, на якій закріплені блоки пластмасових шипів. Принцип дії полягає в точковому роздратуванні площі додатки;
- аплікатори Ляпко. Українська розробка, яка має гумову основу, в якузакріплені металеві шипи (мілину, цинк, залізо, срібло та інше). Має подвійний характер впливу, що поєднує в собі рефлекторну складову (як і у аплікатора Кузнецова) і гальвано-електричну або мікроелектрофорез в шкірі.

← Польові трави як ліки Що таке лазерна епіляція  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен