Головна : Новини

Етикетки на одяг: Що потрібно знати?

, 19:16
0 1629

Етикетка Етикетка на одяг є важливим елементом, на який звертає увагу покупець, бажаючи зробити покупку. Лейбл дозволяє отримати точну інформацію про виробника, представленому бренд, розмір, склад матеріалу, особливості догляду за виробом. Він дозволяє підвищити рівень продажів за рахунок виділення одного товару серед безлічі аналогів.

Виробництво етикеток для одягу і їх застосування доцільно як в роздрібній, так і оптового продажу. Також правильне маркування речей є не тільки показником іміджу виробника, а й невід'ємною складовою одягу, оскільки розміщується інформація регламентується законодавством. До речі, якщо вам потрібна этикетка купить її за доступною ціною ви можете на сайті https://tesma.kharkiv.ua/.

Важливість показників якості

Якщо ярлик, стікер або бирка після впливу вологи і сонця втрачає свої основні функції, то це негативно відіб'ється на іміджі виробника одягу. Щоб відповідати високим вимогам ми ретельно вибираємо витратні матеріали, працюємо на перевіреному обладнанні і застосовуємо сучасні технології. Ми завжди готові надати гарантію якості виготовленої продукції.

Маркування одягу

Для боротьби з контрафактом, а також для надання покупцям максимально повної інформації маркування одягу є обов'язковою умовою для виробників. Маркування різниться за технологією нанесення і призначенням. Виробник може застосовувати як вшівние, так і друковані ярлики. Багато виробів забезпечуються вшивними ярликами з антікражних міткою всередині.

Навісні бирки

Навісна бирка найчастіше в собі несе іміджеву складову, а потім інформаційну роль. Її присутність вкрай бажано на виробі. Найчастіше на такому ярлику розміщена інформація наступного характеру:

 • назва товару;
 • склад матеріалу;
 • розмір;
 • правила догляду;
 • найменування компанії, логотип і контактні дані.

Тканинні етикетки

Жакардові етикетки на одяг знайомі кожному споживачеві. Виготовляються вони ткацьким методом, потім їх нарізають, згинають і пришивають до виробу. Для виробництва тканинних бирок використовують екологічно чисті волокна, так як вони контактують зі шкірою. Найчастіше за основу береться атлас або нейлон. Швейна продукція прикріплюється до одягу у відповідність з ГОСТом. Залежно від виду продукції виготовляються бирки різної щільності і стійкості до зовнішніх впливів. Такі вироби, безсумнівно, є додатковою перевагою компанії-виробника.

Етикетки для дитячого одягу

Для маркування дитячого одягу можуть застосовуватися застосовувати іменні текстильні вшівние етикетки. Вони підходять для таких виробів, як: нижню білизну, халати, піжами, сорочки, футболки, спортивний одяг, штани, куртки, пальто. На таку пришивними мітку може бути нанесена важлива інформація: ім'я та прізвище дитини, номер групи, класу. Такий простий орієнтир допомагає вихователям не переплутати і не втратити одяг дитини. Батьки оцінять зручність такого рішення в дитячих садах, школах, на конкурсах, екскурсіях та інших заходах.

Сфера застосування термотрансферних етикеток

За рахунок того, що за допомогою застосування стрічки ribbon можливо нанести будь-яку інформацію, то сфера застосування наклейок, виготовлених термотрансферним методом практично не обмежена. Маркувальні процеси за допомогою таких виробів виконуються швидко і якісно, а вироби застосовуються для маркування різного одягу. Виробники зупиняють свій вибір саме на цьому варіанті, завдяки численним позитивним характеристикам. У компанії «Світ Етикетки» можна замовити в Москві виготовлення термотрансферних бирок будь-яких форм і забарвлень, від звичайних квадратних до складної конфігурації.

Принцип виготовлення

Принцип виготовлення термотрансферних виробів заснований на застосуванні стрічки ribbon (рулон з поліестерової плівки). За основу береться матова або напівглянсова папір в рулонах. Особливості цього способу розширюють сфери застосування представленого виду маркування. Клейова основа може бути знімною, посиленою або постійною.

Переваги

Термотрансферні етикетки мають ряд важливих переваг:

 1. термін придатності до 2-х років;
 2. збереження кольору при впливі сонячних променів;
 3. широка гама кольорів;
 4. можливість випуску як дрібних, так і великих партій;
 5. висока чіткість зображення;
 6. відсутність необхідності застосовувати заготовки і матриці.

Для збереження всіх експлуатаційних характеристик рулони повинні зберігатися при температурі +22 С.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ