Головна : Новини

Сплав по Дністровському Каньйоні

, 20:51
0 603

Сплав по Дністровському КаньйоніСучасна людина, наче білка в колесі. У неї настільки багато справ і обов'язків, що часом їй здається, що вона не живе, а просто існує. Якщо вам набридли робочі будні та голова йде обетом від щоденної біготні, тоді дивовижний світ Дністровського каньйону - це те що вам потрібно. Він по праву вважається одним із самих цікавим куточків України.

Сплав по Дністру - це один з кращих і найкрасивіших триденних турів. Вас просто зачарує неперевершеною красою і багатством природи Дністровський каньйон. Протягом трьох незабутніх днів вас чекають мальовничі краєвиди, природничих і рукотворних чудес.

У сплаві на катамаранах та рафтах по Дністру мальовничі стародавні схили каньйону чергується з цікавими "прогулянками" до захоплюючих цікавих об'єктів шляхом сплаву, що дозволяє більш повноцінно відпочити і отримати море вражень.

Що унікального в Дністовському каньйоні?

Уявіть собі, ви неспішно пливете по найкрасивішій і самій цікавого ділянці Дністра, в оточенні покритих лісом грандіозних схилів і скелястих участків місцями заввишки до 150 метрів. А потім, несподівано, перед вами відкриваються величезні луки, і лісові ділянки. Все це створює уніркальний ладшафт, дивитися на який - це вже відпочинок. Крім того саме в цьому місці зібралися самі живописні природні об'єкти:

  • шутроминське урочище в Берем'янському частини каньйону з реліктами дерева "Береккі" і гаями дубово-грабового лісу;
  • скельна Хмелева стіна;
  • травертини;
  • водоспади;
  • рукотворні об'єкти - мальовничі залишки замків, в тому числі і вежа Раковецького замку 17 ст., ефектно з'являється на крутому схилі правого берега;
  • червона гора - відкриє перед вами грандіозну панораму каньйону у всій красі з висоти пташиного польоту.

Прогулятися по мальовничому лісі та каньйону Джурина до Червоноградського замку, оточеному мальовничим амфітеатром Джуринського каньйону, і найвищим рівнинним водоспадом України - Джуринський, або відвідати захоплюючі легкі піші прогулянки в глибині приголомшливої Дністровської природи - подарують унікальні фотокадри, які стануть яскравою згадкою про Ваш найцікавішому подорожі цього літа.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ