Головна : Новини

Мігейські пороги Південного Бугу

, 11:46
0 702

рафтингСьогоні багато людей активного відпочинку вибирають рафтинг Львів, який дає можливіть отримати масу позитивних емоцій. Але після підкорення одних річок, туристам-водникам хочеться все нових і нових вражень. Саме тому вони їдуть далі в глиб нашої країни в пошукам новиї річок.

Мігейські пороги Південного Бугу в Миколаївській області, с. Мигія - це одне з самих чудових місць в Україні, куди з настанням тепла спрямовуються любителі активного відпочинку на воді. Гранітні виходи Україського кристалічного щита не тільки утворили перешкоди в руслі річки, вони ув'язнили її в вузькому каньйоні зі стрімкими скелями, тим самим створивши в степовій зоні надзвичайно красивий гірський пейзаж і прекрасні умови для сплаву.

Мігейські пороги популярні для новачків з рафтингу, абсолютно безпечні і під силу учасникам сплаву, які не мають досвіду. Для туристів, охочих посилити екстремальні відчуття, в програму пропонованого туру включено скелелазіння.

Учасники туру пройдуть перешкоди на рафтах, покупатися і позасмагати на порогах. За два дні вони отримають масу яскравих відчуттів, емоційний підйом і незабутній відпочинок. Пороги Південного Бугу придадуть вашому тілу бадьорий стан і нададуть можливість відволіктися від щоденних проблем.

Сплави проводяться на всіх типах сплавсредств, придатних для проходження порогів. Це рафти, катамарани і байдарки. Крім участі в рафтингу, можна зробити піший похід в стародавні каньйони, розташовані неподалік. На дні глибоких ущелин, в каньйоні, протікають невеликі річки.

Південний Буг - це місце, приїхавши на яке одного разу, вам захочеться повернутися сюди знову. Саме на сплаві по Південному Бугу, можна випробувати свої сили, абсолютно по-новому побачити себе і помилуватися природою. Рафтинг та сплави по Південному Бугу цікаві та безпечні, в них можуть брати участь всі, хто забажає.

Мигія - гарне місце для проведення корпоративного відпочинку. Два дні - це мало і, одночасно, дуже багато. За цей час можна багато встигнути, наприклад, виїхати з метушні великого міста, отримати задоволення від рафтингу і повернутися додому. Не можна упускати блискучу можливість, щоб навчитися правильно гребти і керувати рафтом або катамараном. Рафтинг на мігейських порогах - для тих, хто не збирається зупинятися на досягнутому і надалі хоче братиме участь в сплавах на більш складних і цікавіших річках, наприклад, в Грузії або Норвегії.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ