Головна : Новини

Сплав по гірських річках

, 17:48
0 556

РафтингРафтинг Львів - це захоплююче підкорення порогів на різних плавзасобах (байдарках, плотах, каяках, катамаранах). Сплав по гірських річках дарує незабутні емоції - просто уявіть, як ви, на швидкості 15-20 км / год, підкорюєте водну стихію. Настільки активний відпочинок приносить море адреналіну і не набридає, тим більше що з часом ви зможете відкривати для себе все нові пороги України.

Сплав по гірській річці можна здійснювати навіть без спецпідготовки!

Вперше збираєтеся на рафтинг? Будьте впевнені, водний похід вдасться на славу, виявиться цікавим і цілком безпечним. Правила сплаву вам докладно розповість інструктор. Професіонал пояснить, коли гребти, а коли відпочивати, як працювати в команді, як підкорювати один поріг за іншим. Всю потрібну екіпіровку ви при цьому теж отримаєте.

Рафтинг-табір біля гірських річок

Гарантії безпечного сплаву по гірських річках - це:

  • Допомога досвідченого інструктора - він буде проходити пороги разом з вами, на катамарані або рафте. Він познайомить з технікою безпеки, розповість, як вести себе на воді, як гребти, як діяти при перевороті плавзасоби і в інших незапланованих ситуаціях. Він же розсадить учасників рафтингу по місцях на судні та пояснить, що конкретно робити кожному. Інструктор - це, по суті, капітан, який керує плавзасобом, тому екіпаж повинен виконувати його команди, в тому числі й заради власної безпеки.
  • Дотримання інструкцій, техніки безпеки, правил поведінки на воді.
  • Повне, якісне та справне спорядження, та правильне користування ним.
  • Злагоджена робота в команді при правильній комплектації екіпажу судна.

Окремо відзначимо, що ми надаємо послуги відео- та фотозйомки рафтинг-туру взагалі і самого сплаву зокрема. Надані матеріали допоможуть не тільки відобразити емоції, але і розглянути техніку подолання порогів і розібрати можливі помилки.

Суда для сплаву по гірських річках

Найбільш зручними варіантами для новачків будуть такі плавзасоби, як рафти та катамарани. Який з них вибрати? Тут потрібно розглянути особливості обох типів суден і зупинитися на тому, що цікавіше та ближче саме вам:

  1. Рафт йде повільніше, без глибокого занурення в воду, на ньому зручно сидіти. Це кращий варіант для дітей, підлітків, людей похилого віку.
  2. Катамаран йде швидше, без хитання по хвилях, але глибоко в них занурюючись. Це кращий варіант для дорослих, повних сил і бажаючих швидкості сплаву людей.
  3. Якщо ви вже неодноразово підкорювали пороги на обох видах цих плавзасобів, спробуйте пройти ті ж траси на байдарці. Нехай спочатку з вами в неї сяде інструктор, потім можна буде спуститися під його чуйним керівництвом з берега, а далі вже й самостійно.
  4. Якщо не боїтеся намокнути або перевернутися, можемо порадити каяк - він теж дарує абсолютно особливі враження.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ