здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що представляють собою рафтинг-тури?

Листопад 29 2018

рафтинг-туриЛюбителі активного відпочинку з нетерпінням чекають великої води на річках: адже це час рафтингу або сплаву по порожистій річці на спеціальному бескаркасном надувному судні - рафті. Для України такий вид водного туризму традиційний і має історичні корені: досить згадати подорожі козаків по дніпровських порогах на чайках.

Широка система річок створює потенціал для розвитку цього виду туризму. Найбільш популярні у туристів водників карпатські річки. Найкращий час для рафтингу на Чорному і Білому Черемоші, Черемоші та Пруті - це період повноводдя (квітень - травень), коли, за рахунок талих вод річки наповнюються водою і проходження порогів особливо цікаво. Тому з весняними променями сонця береги річок заселяються туристами, спраглими подолати пороги в бурхливих потоках. До речі, записатись на рафтинг Львів ви можете в центрі рафтингу в м. Сколе.

Вибираємо рафтинг-тур: Що потрібно враховувати?

При виборі рафтинг-туру слід враховувати характер річки, по якій проходить маршрут і ступінь підготовки учасників походу. Ступінь складності перешкод (а значить і маршруту) визначається категорією:

  • Ділянках річки з мінімальними перешкодами присвоюється перша або друга категорії.
  • Маршрут третьої категорії складності вже вимагає певних навичок.
  • Подолання перешкод четвертої і п'ятої категорії можливо після попередньої розвідки, вивчення маршруту та злагодженої роботи команди.
  • Шоста категорія присвоюється майже непрохідним порогам, подолання яких становить небезпеку для життя.

Класичним маршрутом для початківців туристів є відрізок річки з мінімальною складністю на Чорному Черемоші (від с. Берди до с. Дземброня). Рафтинг на порозі Берди доступний туристам без підготовки. Відпрацювавши навички сплаву на цій ділянці учасники туру проходять більш складні пороги Малий і Великий Гуки. Цікаві перешкоди очікують мандрівників на Білому Черемоші. Велику дозу адреналіну можна отримати на складних порогах річки Прут.

Спокійний рафтинг проводиться на рівнинній річці Південний Буг, Мигія. Команда, катаючись на порогах, має можливість милуватися красою навколишніх краєвидів. Дещо складнішою є техніка сплаву на Мигійських порогах. У цьому регіоні туристи не тільки долають перешкоди, але і купаються, засмагають, рибалять, стрибають зі скель у воду. Мигія - улюблене місце для корпоративів на природі.

Великою популярністю в українських туристів користуються маршрути сплавів по річках Грузії: Арагві, Інгурі, Ріоні, Курі, Цхенісцкалі та Хеледулі. Ці маршрути цікаві різної технічною складністю проходження, а також наявністю величезної кількості історичних та архітектурних пам'яток.

Рафт: Що потрібно знати?

Чому для сплаву в рафтинг-турах застосовується саме рафт? У чому його перевага перед іншими судами? Рафт є найбезпечнішим плавучим засобом в мчить з величезною швидкістю водному потоці. Конструктивні особливості рафта дозволяють брати участь в сплаві туристам, які мають невеликий досвід управління судном. Рафт так влаштований, що члени команди надійно фіксуються в ньому ногами.

Рафти бувають різних розмірів і здатні вміщати від 4 до 20 членів екіпажу. До складу команди рафта обов'язково входить інструктор, який виконує функції капітана. Від злагодженості роботи команди залежить успіх проходження маршруту. Тому для учасників туру важливі такі особистісні якості як: взаємовиручка, почуття відповідальності за товариша, вміння швидко реагувати на мінливу ситуацію.

У зв'язку з цим рафтинг-тури стали використовувати як корпоративний командоутворюючий відпочинок, що дозволяє тестувати учасників на психологічну сумісність і лідерські якості. При проведенні рафтингу температурний режим не завжди комфортний. Наприклад, рафтинг на Пруті на початку травня може супроводжуватися нічними заморозками або снігопадами. Температура води в річці навіть в теплу пору невисока, тому що стікає з льодовиків. Тому туристи повинні мати гідрокостюми і спеціальні черевики. Сплав в літню пору спеціального взуття не вимагає.

Незважаючи на те, що рафти - найбезпечніші засоби для сплаву, обов'язковою умовою участі в турі є дотримання техніки безпеки. До сплаву не допускаються особи в нетверезому стані, без рятувальних жилетів і касок. Перед рафтингом обов'язковий інструктаж з техніки безпеки, правил поведінки на воді і прийомам страховки.

Рафтинг - це не тільки спортивний азарт. Це ще й естетичне задоволення від споглядання мальовничих картин навколишньої природи і пізнання нових місць.

← Що взяти з собою на... Сплав по гірських річках 
Переглядів: 114
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен