здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Фільми на військову тематику

Вересень 14 2014

Війна - це страшне, руйнівне явище, яке переслідуєт або супроводжує людство протягом усієї його історії. Масові руйнування, загибель сотень, а то і тисяч людей (як воїнів, так і мирного населення), горе, психологічні травми - ось те небагато, що несе за собою війна. Причини для війни, в кожному конкретному випадку різні, але є найбільш поширені, з точки зору багатовікового прокатував та історії: боротьба за ресурси, ідеологічні, релігійні, національні або індивідуальні (у разі появи чергового диктатора) причини. Війна залишає настільки незабутнє наслідок у житті суспільства, що кожному наступному поколінню намагаються залишити про це спогади, як напуття про те, до чого може призвести нездатністьлюдини вирішувати свої проблеми переговорами. Зважаючи на стрімкий розвиток кінематографа з другої половини минулого століття всю потрібну інформацію до суспільства стало доносити набагато легше. в сучасному кінематографі сформувалися в окремий жанр, який також може підрозділяться на підвиди, залежно від конкретних критеріїв: епоха (ранні століттяабо доісторична епоха, середньовіччя, перша світова, друга світова, В'єтнам, Афганістан та інше), жанр (реалізм, футуризм, комедія, драма та інше), бюджет і т.д. Серед усього цього списку можна і слід виділити справді вартісні фільми, які несуть значну смислове навантаження і міцно залишають слід у свідомості будь-якої людини. Особоє місце займає категорія фільмів, присвячених Другій світовій війні - наймасовішому і кровопролитному конфлікті в історії людства. Серед найбільш шанованих і значущих фільмів виділимо наступні, враховуючи країну-виробника: - СРСР: "Вони боролися за батьківщину" (оборона Сталінграда), "Білоруський вокзал" (про долю однополчан через роки остане війни), "В бій ідуть одні старики" (фільм про співаючої ескадрильї), "Сімнадцять миттєвостей весни" (фільм про будні радянського розвідника Штірліца в самому серці супротивника), "Летять журавлі", "Балада про солдата"; - Росія: "У серпні 44-го" (про будні контррозвідки), "Зірка" (про трагічну долю розвідки); - Україна: "Залізна сотня" (про найбільш трагічнийської стороні війни за незалежність з боку УПА); - США: "Операція Валькірія" (про долю учасників липневої змови проти Гітлера), "говорять з вітром" (про участь у війні корінних американських індіанців), "Перл Харбор" (історія бомбардування японцями американської бази ВМС). Це лише деякі, але одні з найбільш знакових фільмів, що вплинули нарозвиток не тільки кінематографа а й суспільства в цілому.

За матеріалами онлайн кінотеатру Megogo.net

← Дитячий трикотаж Де краще купувати взуття... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен