Головна : Новини

Міні-склад - ідеальне місце для зберігання особистих речей

, 11:50
0 234

складський бокс

Коли простір навколо звільняється від усього зайвого, життя стає яскравішим, а цілі - яснішими. Разом з непотрібними речами йде баласт: накопичені емоції, погані спогади, неорганізованість та метушня. А навести порядок в домі та в справах вам допоможе особистий склад. В зручно обладнаних теплих боксах ви можете розмістити предмети різних габаритів і призначення.

У яких випадках потрібно склад для зберігання речей для особистих потреб?

  1. Тимчасове складування меблів і домашнього начиння при ремонтах або переїздах. 
  2. Сезонний вивезення з дому предметів і одягу (спортивного інвентарю, інструментів, зимових або літніх шин, дитячих колясок).
  3. Індивідуальне зберігання важливих артефактів (антикваріату, картин, музичних інструментів та ін.).

 

Чому речі краще зберігати на спеціалізованих складах?

  • Це надійно. Усередині приміщень є датчики контролю температури і вологості. З їх допомогою зберігають оптимальні показники для збереження самих примхливих предметів побуту. Тут можна безбоязно залишати дорогі меблі, складну техніку - для них створені умови, які складно відтворити в орендованій квартирі, офісі або гаражі.
  • Це універсально. Вперше замовивши оренду складу для зберігання, клієнти нерідко пролонгують договір. Зручність такого формату швидко розкривається їм у повній мірі. Це відмінне рішення для дачників, автолюбителів, спортсменів, пар з кількома дітьми, мандрівників, які бояться залишати значуще майно без нагляду. Часто бокси орендують на всю сім'ю. І кожен член може знайти комфортне місце для того, що йому важливо і цінно. Туристичні намети, велосипеди, сноуборди і зайва одяг більше не займають місце на домашній території. Всі задоволені і можуть реалізовуватися в своїх хобі без обмежень, навіть якщо для цього знадобиться четверта гумовий човен.
  • Це безпечно. Ваше майно перебуває під цілодобовим наглядом відеокамер. Кожен бокс захищений сигналізацією і індивідуальним ключем, а територія по периметру охороняється. Весь логістичний центр оснащений сучасними системами протипожежної безпеки. А співробітники щоквартально проходять інструктаж і відточують навички поведінки при загорянні.
  • Це вигідно. Альтернативою Self Storage при розміщенні майна може бути тільки зняте для цієї мети житло. Але навіть великий бокс, заброньований на рік і більше, в порівнянні з орендою квартири обійдеться недорого. Інший бюджетний варіант - помістити вантаж на склад класу D або в гаражі. Але в них не створені відповідні умови для зберігання. Речі можуть пошкодити або вкрасти, а плата за оренду буде не меншою, ніж за комфортабельний бокс.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ