Головна : Новини

MacBook Air: Що таке?

, 20:03
0 723

MacBook Air MacBook Air - це перший супертонкий ноутбук від компанії Еппл з діагоналлю 13,3 дюйма, який можна назвати старшим родичем лінійки MacBook 12. Цей ноутбук вийшов трохи пізніше, ніж почали випускатися перші Pro-ноутбуки компанії, і завжди був менш продуктивним за останні. Однак уже 10 років він упевнено тримає свої позиції лідерів на ринку ультрабуків.

Створений ще в 2008 році MacBook Air став потужним сплавом провідних технологій, відмінної якості, вишуканого дизайну, ергономічною надійності і споживчого попиту. Цей ультра-тонкий ноутбук став безпрецедентною заміною портативних потужних комп'ютерів по всіх основних характеристиках.

Зведена до мінімум вага ультрабука, товщина та цілісний алюмінієвий корпус, виконаний в техніці Unibody, підсвічена клавіатура в поєднанні з витриманою фірмовою класикою дизайну стали основними флагманами популярності у користувачів усіх континентів.

Коли з'явився перший Макбук Аїр?

Найперша версія цього пристрою була представлена Стівом Джобсом 15 січня 2008 року на конференції Macworld. Цей ноутбук був визначений, як "найтонший ноутбук у світі". І це не дивно, адже товщина цієї моделі становила всього 1,94 см в самому потовщеному місці. Крім зменшення товщини свого ноутбука, Apple також подбали і про продуктивність. Звичайно, вона була не на рівні "професійних" лептопів компанії, однак була потужнішою багатьох їхніх конкурентів, які не могли похвалитися такою ж компактністю.

Сучасні варіанти (2016 - 2018)

Улюблене мільйонами споживачів «яблуко, що світиться» все так само традиційно присутнє на кришці MacBook Air 2017 року, чого вже неможна сказати про новіші моделі інших лінійок ноутбуків Apple. Однак компанії довелося відмовитися від виробництва 11-дюймових ультрабуків, надаючи користувачам вибір тільки з 13-дюймових моделей.

Існує два стандартних варіанти MacBook Air 2017:

  • 2-ядерний процесор Intel Core i5 з тактовою частотою 1,6 ГГц;
  • 2-ядерний процесор Intel Core i7 з тактовою частотою 2,2 ГГц.

Обсяг «оперативки» в обох інтерпретаціях 8 ГБ. Вони мають:

  1. по одному порту Thunderbolt 2;
  2. по два роз'єми USB 3.0;
  3. по одному виходу для карт SDXC;
  4. один роз'єм MagSafe 2;
  5. один вихід для навушників.

В іншому, дана модель повністю ідентична лінійці 2015 року.

З огляду на, що вже до 2018 року комп'ютери макбук Ейр не потерпіли глобальних змін і поліпшень, багато хто вважає, що дані ноутбуки будуть останніми з приставкою "Air" від Apple. Все це пов'язано з виходом новіших версій "ультрабуків" компанії - MacBook 12. Однак Apple можливо і вирішать продовжити "життя" цієї лінійки, випустивши нову модель в недалекому майбутньому.

З переваг цієї, швидше за все, останньої лінійки - це все та ж компактність, автономність і ціна, яка є найнижчою серед всіх актуальних ноутбуків від Епл. Однак так, як ці пристрої не набули майже нічого нового, то можуть здаватися вже застарілими, особливо порівнюючи з 12-дюймовими аналогами, а також своїх "професійних" версій.

Чим же все ще привабливі для покупки Макбук Аїр?

Всі моделі лінійки макбуков Аіr є найдоступнішими за вартістю продуктами кампанії Apple. Крім фірмового шику вони володіють прекрасними параметрами роботи для людей з обмеженим бюджетом, які потребують постійної роботи в офісних додатках або монтажу невеликих відео роликів, високої портативності та надзвичайної ємністю батареї. Якщо ви часто перебуваєте в дорозі та гостро потребуєте безперервної роботи потужного мобільного комп'ютера під рукою, тоді Масвоок Аіr для вас.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ