Головна : Новини

Лікування наркоманії гіпнозом

, 14:54
0 1046

наркоманіяКоли мова заходить про різні способи допомоги залежним, в одному ряду зі всілякими видами кодування від наркотиків обов'язково згадується гіпноз. Насправді, лікування наркоманії гіпнозом виглядає дуже заманливо: швидко, без особливих зусиль і назавжди. Саме це як правило і рекламують. Адже всі ми всередині трохи діти, і чарівне зцілення - мрія будь-якого. Особливо змучених батьків і панічно бояться труднощів наркозалежних, які мріють, щоб хтось всемогутній проник в їх мозок і свідомість та навів там порядок.

Що собою представляє лікування наркоманії гіпнозом?

Давайте розберемось що ж собою насправді являє «лікування наркоманії гіпнозом», яке так заманливо рекламується на кожному кроці і чому лікарі в своїй роботі не використовуємо чудеса?

лікування наркоманії гіпнозом Гіпноз - штука чудова і в багатьох випадках незамінна. І практично кожен грамотний психотерапевт може загіпнотизувати свого пацієнта. Будь-якій людині можна навіяти все що завгодно, в тому числі і небажання вживати наркотики. Але! Наркоманію таким нехитрим способом не перемогти, тому що залежність від наркотиків - це не тільки і не стільки власне упортебленіе. Це розлад особистості, порушення системи цінностей, нездатність будувати дорослі здорові взаємовідносини, соціальна інвалідність. І як наслідок - вживання. Як наслідок, а не як причина!

Неможливо просто прибрати вживання, лікування наркоманії гіпноз не зцілює від першопричин, від внутрішньої програми невдахи, від зіпсованих цінностей, страхів, провини і безодні душевного болю від безпорадності жити. Людина буде тверезий, але нещасний, буде мучитися своїм невживанням і терпіти це життя, але нежить. А це означає, що неминучий зрив, питання часу.

У свідомості будь-якого наркомана постійно йде боротьба між бажанням кинути наркотики - і неможливістю дивитися на цей світ тверезими очима. Лікування наркоманії гіпнозом - це спроба простого рішення величезної, багаторівневої та надзвичайно складної особистісної проблеми. Бажання по-швидкому вирішити одну невелику частину проблеми та ігнорувати основну. Заблокувати на деякий час бажання вживати - просте завдання. Але «проліковані» гіпнозом наркомани зриваються! І все не тому, що гіпнотизер поганий, а тому що життя тверезе їм не миле.

Єдине ефективне лікування наркоманії - це якісний реабілітаційний центр. Реабілітація - це процес, спрямований на опрацювання тих самих особистісних проблем, які вирвали людини з людського життя і перетворили в наркомана. У реабілітаційному центрі людина повертає собі владу над своїм життям, заново вчиться розуміти, приймати і любити цей світ і себе в ньому.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ