здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування наркоманії гіпнозом

Січень 25 2019

наркоманіяКоли мова заходить про різні способи допомоги залежним, в одному ряду зі всілякими видами кодування від наркотиків обов'язково згадується гіпноз. Насправді, лікування наркоманії гіпнозом виглядає дуже заманливо: швидко, без особливих зусиль і назавжди. Саме це як правило і рекламують. Адже всі ми всередині трохи діти, і чарівне зцілення - мрія будь-якого. Особливо змучених батьків і панічно бояться труднощів наркозалежних, які мріють, щоб хтось всемогутній проник в їх мозок і свідомість та навів там порядок.

Що собою представляє лікування наркоманії гіпнозом?

Давайте розберемось що ж собою насправді являє «лікування наркоманії гіпнозом», яке так заманливо рекламується на кожному кроці і чому лікарі в своїй роботі не використовуємо чудеса?

лікування наркоманії гіпнозом Гіпноз - штука чудова і в багатьох випадках незамінна. І практично кожен грамотний психотерапевт може загіпнотизувати свого пацієнта. Будь-якій людині можна навіяти все що завгодно, в тому числі і небажання вживати наркотики. Але! Наркоманію таким нехитрим способом не перемогти, тому що залежність від наркотиків - це не тільки і не стільки власне упортебленіе. Це розлад особистості, порушення системи цінностей, нездатність будувати дорослі здорові взаємовідносини, соціальна інвалідність. І як наслідок - вживання. Як наслідок, а не як причина!

Неможливо просто прибрати вживання, лікування наркоманії гіпноз не зцілює від першопричин, від внутрішньої програми невдахи, від зіпсованих цінностей, страхів, провини і безодні душевного болю від безпорадності жити. Людина буде тверезий, але нещасний, буде мучитися своїм невживанням і терпіти це життя, але нежить. А це означає, що неминучий зрив, питання часу.

У свідомості будь-якого наркомана постійно йде боротьба між бажанням кинути наркотики - і неможливістю дивитися на цей світ тверезими очима. Лікування наркоманії гіпнозом - це спроба простого рішення величезної, багаторівневої та надзвичайно складної особистісної проблеми. Бажання по-швидкому вирішити одну невелику частину проблеми та ігнорувати основну. Заблокувати на деякий час бажання вживати - просте завдання. Але «проліковані» гіпнозом наркомани зриваються! І все не тому, що гіпнотизер поганий, а тому що життя тверезе їм не миле.

Єдине ефективне лікування наркоманії - це якісний реабілітаційний центр. Реабілітація - це процес, спрямований на опрацювання тих самих особистісних проблем, які вирвали людини з людського життя і перетворили в наркомана. У реабілітаційному центрі людина повертає собі владу над своїм життям, заново вчиться розуміти, приймати і любити цей світ і себе в ньому.

← Приватний... Купівля матраца онлайн: що... 
Переглядів: 179
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен