Головна : Новини

Купівля матраца онлайн: що потрібно знати?

, 18:52
0 526

матрацНа перший погляд, покупка матраца онлайн може здатися досить ризикованою справою, але якщо трохи заглибитися в це питання і провести невелике дослідження, то зростає можливість в результаті отримати ідеальне спальне місце.

Найважливіше, що потрібно розуміти, це те, що швидке тестування матраца в салоні не дасть повної інформації про Ваш майбутній спальному місці, і Ви навряд чи зрозумієте, чи буде той чи інший матрац комфортний для Вас протягом декількох років.

Далі, ми розглянемо в чому заключається реальна вигода покупки матраців в інтернет-магазинах (наприклад, https://if-matras.com/kollekcii-matrasov), а також підкреслимо важливу інформацію, яку необхідно знати, щоб отримати ідеальне спальне місце.

Чи є покупка матраца онлайн мудрим рішенням?

Зазвичай, консультанти в магазинах пропонують полежати кілька хвилин, для того, щоб відчути, наскільки такий матрац Вам підходить. Тим не менш, деякі онлайн продавці матраців, а також проведені опитування заперечують таку риторику:

  1. Дослідження, проведені в RTI (Remote Technologies inc.) Показують, що спочатку, люди вибирають не найкращий для себе варіант в обстановці виставкового залу. А власник SleepLikeTheDead.com каже, що рівень задоволеності людей, які купують матрац в магазинах і в інтернеті різний. Він пов'язує це з тим, що онлайн-покупці нерідко краще поінформовані і краще орієнтуються в моделях матраців.
  2. Також до переваг онлайн покупки можна віднести те, що Ви в будь-який час, не виходячи з дому зможете вивчити і проаналізувати всю отриману інформацію, і витратити на це стільки часу, скільки Вам необхідно, уникнувши тиску з боку продавця в магазині.
  3. Ще однією перевагою покупки в інтернеті є те, що інтернет-магазини знають, що Ви вже у них щось колись купували (звичайно, якщо Ви дійсно купували що-небудь в конкретному інтернет-магазині) і багато хто з них роблять непогані знижки , намагаючись утримати своїх постійних клієнтів.
  4. Окрім того, інтернет є досить конкурентоспроможною середовищем для підприємств роздрібної торгівлі, так що, є велика ймовірність того, що Ви зможете знайти більш привабливу вартість конкретної моделі матраца.
  5. Також, у багатьох інтернет-магазинах представлена безкоштовна доставка.

Складання контрольного списку для покупки матраца онлайн

Ось основні речі, які слід зробити перед покупкою матраца в інтернет-магазині:

  1. Складіть список Ваших вподобань. Визначте який рівень жорсткості Ви хочете, розмір спального місця і тип основи.
  2. Дослідіть різні варіанти наповнення матраца. До основних з них можна віднести пружинні блоки, піна з ефектом пам'яті, пінополіуретан, латекс, кокосове волокно.
  3. Відвідайте виставковий зал, щоб спробувати різні моделі матраців з тим наповненням, яке Ви вибрали для себе.
  4. Вивчіть бренди і торгові марки виробників, звертаючи особливу увагу на технічні характеристики матраців, якість сировини, відгуки, гарантії.
  5. Обмежте список тими моделями, які відповідають Вашому бюджету.

Читайте відгуки

Відгуки на будь-яких меблевих або матрацних форумах можуть Вас серйозно допомогти у виборі відповідного матраца. Звертайте увагу на відгуки про торгової марки матраца, який Ви попередньо для себе обрали. Але, також, слід розмежовувати відгуки, явно спрямовані на рекламування тій чи іншій продукції або, навпаки, так званий «чорний піар». Ці відгуки залишають самі виробники матраців або їх конкуренти.

Як отримати більш приємну ціну?

Як правило, інтернет-магазини мають меншу націнку, ніж роздрібні торгові точки, що є безперечною перевагою покупки матраца онлайн. Дуже часто продавці роблять непогані знижки на великі свята, такі як Новий Рік або Різдво. Іноді, є сенс трохи почекати і придбати матрац за хорошою ціною.

Гарантія

Вже при покупці обраного Вами матраца обов'язково обговорюйте умови гарантійного обслуговування. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» термін гарантії становить 18 місяців з дня придбання продукції. Також, обговорюйте умови експлуатації матраца, при яких діє гарантійне обслуговування. Обов'язково простежте щоб у Вашого матраца був паспорт і гарантійний талон.

Висновки

При виконанні всіх перерахованих рекомендацій, описаних в даній статті, ймовірність придбання Вами, дійсно, якісної продукції, істотно підвищиться.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ