Головна : Новини

Як вибрати лампу для манікюру?

, 18:13
0 827

лампа для манікюру

Які лампы для гель-лаков кращі? Це питання цікавить багатьох дівчат, адже вибір манікюрних ламп з кожним роком стає все більшим. Так що ж краще: УФ лампи, LED, CCFL або CCFL + LED? Давайте розбиратися разом!

Ультрафіолетові лампи

Це один з найпоширеніших видів ламп, вони часто застосовуються для домашнього манікюру і початківцями майстрами, оскільки мають досить демократичну ціну і максимально зручні у використанні.

Вони оснащені люмінесцентними лампочками що робить їх в 3-6 разів більше ощадливими ніж лампи розжарювання. Така лампа прослужить від 6000 до 12000 в залежності від умов експлуатації, якості матеріалів, кількості включень і перепадів енергії.

До недоліків можна віднести: високу робочу температуру, лампа може нагріватися до 50 0 С і вище, тому слід бути обережним при полімеризації гелів. При зниженні напруги більше ніж на 15% лампа може подаватися не буде.

Не слід забувати про рекомендації при використанні: бажано не дивитися на працюючі лампочки, оскільки у включеному стані вони негативно впливають на людське око.

УФ лампи бувають двох видів з Електронної або Індукційної схемою запалювання:

  • Електронна. Вона має досить нескладну конструкцію і тому є більш ремонтопрігодним, а також має відносно легку вагу, близько 1 кг. Даний вид ламп найбільш популярний і має досить низьку ціну, але слід пам'ятати, що електронна схема запалювання на відміну від індукційної не має захищених вузлів, що робить її більш чутливою до перепадів напруги. При покупці змінних ламп слід звертати увагу на маркування, вона повинна бути UV-9W.
  • Лампи з індукційного схемою запалювання менш поширені за рахунок більшої ціни і великих габаритів, вага такої лампи близько 2 кг. Ці лампи засновані на безе більш складної конструкції і мають вбудований електромагнітний дросель. Так само конструктивною особливістю такої лампи є розташування стартера безпосередньо в цоколі кожної лампочки, саме тому лампа включається як би не відразу і перед повним включенням вона блимає пару раз, але це робить їх більш стійкими до перепадів напруги. Стандартна маркування для змінних лам UV-9W-L.

LED Лампи

Це лампи працюють на світлодіодах. Їх перевагою є низька робоча температура і висока економність, вони так само абсолютно безпечні для шкіри. Їм не потрібна заміна лампочок, а термін їх роботи становить від 50 до 100 тисяч годин.

У LED лампі швидкість висихання гель-лаку значно вище ніж у звичайній Уф лампі, однак, слід пам'ятати, що LED лампи сушать тільки LED-активні гель-лаки та гелі. Так само до недоліків можна віднести досить високу вартість.

LED лампи екологічно безпечні, не мають негативного випромінювання і безпечні для шкіри. При тривалому використанні трапляється вигоряння одного або пари світлодіодів, це не є проблемою і не вимагає термінової заміни, а лише незначно позначається на загальній потужності лампи.

Гібридні лампи CCFL + LED

Ці лампи поєднують в собі два типи полімеризуючих лампочок LED і CCFL, дані лампи можна використовувати для роботи з будь-якими типами покриттів, як гель лаків, так і гелів різної щільності. Вони кардинально відрізняються від звичайних УФ ламп, як швидкістю сушки, всього 30 секунд, компактним розміром, так і відмінним дизайном.

Гібридна лампа має 6 ЛЕД лампочок, які розташовані по внутрішньому периметру всієї лампи і одну спіраль CCFL, яка закріплена зверху. Всі лампочки, розподіляючи між собою 36 ват, рівномірно і якісно сушать гель-лак або гель, а дзеркальні відбивачі всередині дозволяють направляти промені лампочок безпосередньо на нігтьову пластину. Особливо слід виділити наступні переваги:

  • Гріється в рази менше звичайних УФ ламп.
  • Термін експлуатації не залежить від кількості включень і виключень.
  • Чи є екологічними і безпечними для шкіри.
  • Чи мають тривалий термін служби.

CCFL + LED лампа, на даний момент є кращим вибором, як для будинку, так і для салонів манікюрного сервісу, крім того лампа дуже економічна і споживає невелику кількість електроенергії.

Існують і гібридні УФ + LED лампи, вони поєднують в собі переваги LED і УФ ламп, проте вони мають більш високу ціну і не дуже поширені.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ