Головна : Новини

Наркологічна клініка: Як вибрати?

, 11:09
0 751

наркологічна клінікаРеклама переконує позбавити від наркотичної залежності в найкоротші терміни, але це не можливо! Тому тут виникає питання: "Як вибрати наркологічну клініку, що бути впевненим, що ваша дитина потрапила в надійні руки?".

Проблема в тому, що ліків від наркотичної залежності, які підходять всім наркоманам просто немає в природі. Тому обіцяти повне зцілення будь-якої людини - неможливо. Якщо це гасло клініки, то відразу викресліть її зі списку установ. Залишати дитину на лікування потрібно, коли ви на 100 % відсотків впевнені в правдивості промов лікаря.

Причинами пристрасті до наркотиків можуть бути:

 • тривала депресія;
 • бажання наслідувати одноліткам;
 • психічні розлади;
 • неблагополучне оточення;
 • вседозволеність батьків або людей, які їх замінюють;
 • несумлінне виконання батьківських обов'язків (пияцтво, ігнорування бажань дитини);
 • відсутність батька / матері в сім'ї;
 • конфлікти між батьками, свідком яких є дитина;
 • безпритульність.

З чого почати пошуки наркологічної клініки?

Звісно ж, починати варто із сімейного бюджету. Маючи мало грошей, можна віддати перевагу місцевим диспансерам. Вони мають на увазі безкоштовне утримання та прийнятні ціни на медикаменти. Оплачувані послуги в даному випадку з'являються лише в ході реабілітації, при чому ви маєте право регулювати їх кількість та вартість самі.

Ця пропозиція може здатися банальною, але спеціалісти рекомендують починати лікування саме з районних клінік. У них можна зібрати інформацію про стан хвороби, заощадити гроші та побачити зміни.

Якщо ж очікуваний результат відсутній, тоді звертайтеся в приватний центр. Наприклад, в Києві та Львові - це наркологічна клініка "Вибір".

На що звернути увагу в комерційних реабілітаційних центрах?

Чутки про хворих на наркоманію поширюються дуже швидко (від знайомих, далеких родичів і т. д.). Не соромтеся звернутися до тих, хто вже переміг цю хворобу. Також, ви можете порадитися з наркологом в поліклініці.

Якщо у наркомана є супутні захворювання (СНІД, гепатит), то паралельно займіться також і їх лікуванням.

Попросіть показати вам ліцензію та запитайте про «вік» мед. установи. Якщо закладу більше 5- 10 років, то це величезний плюс.

Спеціалізовані установи

Тематична спрямованість сприяє реабілітації підлітків. Це можуть бути релігійні клуби, чи ті, які займаються схильними до творчості особистостями.

Варіанти дозвілля найрізноманітніші: малювання, паломництво, бесіди зі священнослужителями, розвиток акторських здібностей, створення проектів. Нові заняття здатні відвернути підлітка або принести в життя радість, але вони повинні влаштовувати також його батьків.

Екстрена ситуація

Коли трапилося передозування, не здумайте викликати «фахівцям до себе додому». Після «такої допомоги» психіку й фізичний стан наркозалежного буде дуже важко відновити. Вивести велику кількість прийнятих наркотиків з організму повністю не вдасться, в будь-якому випадку доведеться проходити реабілітацію. У даній ситуації краще всього відвідати анонімну приватну клініку, де вам точно допоможуть.

Висновки

При виборі наркологічної клініки варто враховувати такі фактори:

 • час існування;
 • рівень компетентності та відсоток здорових «випускників»;
 • 3 етапи: детоксикацію, повернення організму до нормального функціонування, реабілітацію.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ