Головна : Новини

Прикраси та жінка: все переваги виробів з муранського скла

, 17:03
0 911

прикраси з муранського склаЯка з представниць прекрасної статі не любить прикраси? У всі віки вони були невід'ємною частиною наряду жінки, підкреслювали її красу і індивідуальні якості. А ще були оберегами господині, визначали її статус, використовувалися в язичницьких і релігійних обрядах. Уявити жінку без такого вбрання практично не можливо.

Тим більше що придбати золоті або срібні прикраси від виробника, а також будь-яку біжутерію не складе великих труднощів. Але багато хто з них хочуть купити незвичайну, ексклюзивну річ, яка допоможе виділити їх серед інших, зроблять єдиною і неповторною. У цьому можуть допомогти незвичайні прикраси з муранського скла. До речі, придбати їх можна в інтернет-магазині https://kristall-shop.com.ua/murano.

Що це таке?

Таке скло може називатися ще веницианского, так як робити його почали саме там, потім перенісши виробництво на найближчий острів Мурано в цілях безпеки і збереження секрету рецепта. Він передавався у спадок, від одного майстра до іншого. Як і раніше вироби з муранського скла виготовляють ручним способом. Тому вони і більш цінні (адже в них вкладено тепло від рук людини і частинка його душі).

Привабливість таких виробів обумовлена його структурою (многослойностью). Прикраси з муранського скла мимоволі звертають на себе увагу, так як в їх структурі - мідні крихти, нитки, кольорові шари, пухирці та ін. Нас вражають плавні переходи і переливи кольору у виробах, а також сяйво, яке буквально заворожує, інтригує.

Асортимент даних виробів досить численний і різноманітний. Він представлений намистом, підвісками, сережками, браслетами, кільцями, шпильками і гребенями для волосся, комплектами.

Як правильно підбирати такі вироби?

Перш за все, необхідно пам'ятати про свою індивідуальність, про свій спосіб. Потрібно розуміти, що муранське скло прикраси з якого ви вибираєте, зможе або залучити до жінки загальну увагу, або елегантно відтінити лаконічний її образ.

При підборі колірних відтінків прикрас обов'язково брати до уваги свій цветотип (особливо це стосується тих виробів, які розташовані безпосередньо біля особи).

Вибираючи їх вид і розміри, необхідно знати, що:

  • «крихким» жінкам більше підходить дрібна біжутерія, а високим і повним - найпотужніша;
  • витончену шийку підкреслить коротка ланцюжок з кулоном або намисто, а довга допоможе зробити привабливою володарку широкої або повної;
  • сережки з підвісками підійдуть власницям круглого обличчя тощо.

Прикраси з такого матеріалу, як муранське скло, можуть збагатити будь-який образ. Це значно більше, ніж елітна біжутерія. В одній такій «дрібнички» з'єднані воєдино культ, мода і стиль.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ