здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке депозитарій цінних паперів

Серпень 26 2014

Напевно, кожен з нині живих звичайних людей, їмеющіх доступ до засобів масової інформації, чув такі поняття, як акції, облігації, чеки. Все це документи, що мають різне застосування (комерційне, кредитне, платіжне), але об'єднані одним поняттям - цінний папір. Фактично, всі ці документи виконують одну загальну функцію - посвідчення майнових прав. Особливість цінного паперу (незавісімо від області застосування) полягає в тому, що здійснювані нею права на майно (нерухомість, фінанси) можуть бути реалізовані або передані тільки за її безпосередньої пред'явленні. Застосування цінних паперів дозволяє здійснювати оперативний перерозподіл прав на майно, яке вони підтверджують. Цінні папери є суб'єктамиринкових відносин, у які залучені їхні власники і, фактично, є регулятором ринку. Особливістю ринку цінних паперів є те, що суб'єкти-власники паперів не беруть у ньому безпосередню участь, делегуючи ці функції посередникам, одним з яких виступає. Як можна здогадатися з назви, депозитарій бере участь у ринку, як хранительцінних паперів, проміжний посередник має право зберігати папери, пред'являти їх власнику, але при цьому не має можливості ними розпоряджатися одноосібно. Крім цього, в функції депозитарію, входять ведення обліку майнових прав, розрахунок угод за участю паперів, виплата дивідендів. Така складна структура вимагає потужної правової бази та законодательного оформлення.

← Латексні матраци Які вітаміни потрібні... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен