Головна : Новини

Латексні матраци

, 20:15
0 508

Життя людини, як і будь-якого іншого живої істоти на нашій планеті складається зрізних видів рухової активності. У фізичному поданні - це виконання роботи. Не в буквальному сенсі зайнятості чим-небудь, а саме фізичної (механічної) роботи, тобто застосування деякої сили для переміщення предметів або себе коханого. Також, зі шкільного курсу фізики відомо, що виконання будь-якої роботи вимагає витрат енергії,яку необхідно якимось чином відновлювати для подальших дій. У випадку з людиною, відновлення енергії (життєвої сили) критично необхідно з точки зору загального стану організму. Всім відомо, що подібне відновлення організму відбувається уві сні. Отже, не треба бути генієм, щоб зрозуміти, що якість сну, которе підтримується якістю матраца, прямо впливає на якість і рівень відновлення організму. На сьогоднішній день ринок ортопедичних матраців може представити абсолютно різну продукцію, яку можна розділити конструктивно на дві групи: пружинні (залежні і незалежні) і безпружинні (латексні).

Первая група є еволюційним розвитком класичної пружинної поверхні ліжка. У той час, як латексний матрац - це якісно нова, з точки зору конструкції, застосовуваних матеріалів, принципу дії поверхню для сну. Він має об'єктивні переваги порівняно з іншими матрацами, серед яких:

- Конструктив . Відсутня необхідність виготовлення пружинного блоку і його коміркового розміщення. Крім того, жоден із застосовуваних матеріалів не має такої еластичності, стійкості і пам'яті форми, як латекс;
- Екологія . Це синтетичний екологічно чистий, гіпоалергенний, антисептичний материал.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ