Головна : Новини

Професійна косметика: відмінності та переваги

, 22:10
0 1851

професійна косметикаНа щастя, сьогодні професійна косметика доступна для кожної жінки, яка бажає надовго зберегти молодість та пружність шкіри, добре зволожити або наситити її, або надати лікувальний вплив.

За допомогою професійної косметики можна домогтися високого результату самостійно, не виходячи з дому. При виборі таких засобів для догляду за шкірою важливо правильно визначити свій тип шкіри та її особливості, а також отримати консультацію щодо застосування та використання косметики.

Особливості професійної косметики

Якісні професійні косметичні засоби не містять барвників і ароматизаторів штучного походження. Всі компоненти, що входять до складу продукції, проходять обов'язкові лабораторні дослідження та сертифікацію. Крім цього, косметичні засоби повинні отримати схвалення незалежних дерматологів. І тільки після отримання всіх сертифікатів, виробник випускає продукцію на ринок і вона потрапляє в магазини (до речі, в Україні їх можна купити в інтернет-магазині https://cullinan.com.ua/). Таким чином, до складу косметики професійної не потрапляють компоненти, які можуть викликати подразнення шкірного покриву, алергічну реакцію й інші небажані явища.

Для виробництва професійної косметики купують або виробляють високоякісну сировину. Лікарські речовини, рослинні екстракти, натуральні масла і мікроелементи Мертвого моря все це перевтілюється в ефективну формулу. Крім того, продукція складається з біокомплексів, синтезованих молекул, які підвищують ефективність інших компонентів. Професійна косметика виробляється на сучасному обладнанні і з застосуванням нанотехнологій. Завдяки цьому розмір часток в 500 разів менше товщини людської волосини, а самі компоненти проникають глибоко в шкіру.

На жаль, далеко не вся продукція на прилавках здатна так впливати, і вона надає лише поверхневий ефект. Навіть регулярне застосування не вирішить таких поширених проблем, як вугри, жирна шкіра, і не зможе приховати перші ознаки старіння.

Якщо ви вирішили вибрати професійну косметику, то ви отримуєте:

  1. Засіб інтенсивного впливу. На відміну від звичної косметичної продукції воно містить активні речовини фітогормони, цітомедіни, фруктові кислоти, ліпосоми, біологічно активні компоненти.
  2. Ефективне вирішення проблеми. Як правило, косметика професійна представлена  серіями, дія яких спрямована на усунення певного недоліку. Це можуть бути зморшки, сухість шкіри, пігментація, «апельсинова кірка» та інші.
  3. Пролонгований ефект. Проф.косметіка дозволяє не тільки отримати швидкий результат, але і закріпити його.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ