Головна : Новини

Засіб проти грибка нігтів

, 07:46
0 843

Згідно зі статистикою Світової організації охорони здоров'яприблизно 20% жителів планет регулярно схильні до грибкових захворювань ніг. Найчастіше це захворювання вражає ступні і нігті на ногах. Причини розвитку захворювання досить різноманітні, хоча найчастіше пов'язані з недотриманням особистої гігієни ніг. Крім цього критичне вплив робить взуття, яку ви носите, точніше незручна, брудне взуття.Ризик поширення інфекції збільшується й тому, що грибок (мікоз) має контактний характер поширення. Тобто, якщо ваші ноги контактують з поверхнею або предметом, на яких є спори грибка, Ви - потенційний власник грибкової інфекції. Типові місця "дислокації" грибкової інфекції - пляжі, лазні, басейни, душові, Фітнуес-клуби. Крім цього використання спільно рушників, взуття, одягу також потенційно переносить вас в категорію ризику. Важливим чинником є ??і загальне зниження імунітету, порушення кровообігу (особливо в області ніг), зайва вага та інше. Лікування грибкової інфекції залежить від таких факторів, як: площа ураження, тривалість заболевания, характер і наявність патологій. У будь-якому випадку всі бувають двох основних видів:

- зовнішні. До цієї групи препаратів можна віднести сукупність мазей, кремів, гелів, пластирів зовнішнього застосування. Мазі і пластирі використовуються для розм'якшення і видалення ураженої ділянки нігтя. Креми (Ламізил, Тербізіл) искористуються, як правило на ранніх стадіях захворювання;

- внутрішні. До цієї групи відносять таблетовані і капсульованих кошти, які активно впливають на інфекцію і запобігають ризик повторного зараження. Найбільш поширені препарати цієї групи - Тербізін, Мікозорал, Ламізил, Дифлюкан, Орунгал.
У будь-якому випадку, краще захворювання запобігти, акцентуючи увагу на особисту гігієну.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ