здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Види пологів

Вересень 12 2014

Ще років п'ятнадцять-двадцять тому, коли суспільство ще не було настільки поглинене інтернетом, питання проте, як народжувати не було, як такого. Він не стояло на порядку денному, оскільки у більшості людей не було вільного доступу до потрібної інформації (хоча б у мінімальному обсязі), та й права вибору, по суті, теж не було. Тільки з падінням залізної завіси, розвитком демократичних інститутів і тотальним поширенням інтернету у сучасних женщін (чи правильніше буде виразиться - сімейних пар) з'явилася можливість впливати на процес появи дитини на світ, включаючи вибір лікарського складу та спосіб пологів. Для людей необізнаних, які вважають, що дитина з'являється на світ традиційно в пологовому залі можна відкрити секрет: видів пологової діяльності (тобто способу і умов, в яких малюк поє на світло) налічується близько шести (основні). Шукайте все, а ми спробуємо озвучити основні.

По-перше, якщо враховувати умови, в яких доводиться народжувати, то всі роди можна умовно розділити на дві великі групи: пологи в стаціонарі і пологи поза стаціонаром. Більшість всіх видів пологів (п'ять із шести основних) здійснюється саме в стаціонарі, де є все необхідне обладнання, засоби і персонал. До цієї групи відносять:

- Традиційні пологи . Пологи, під час яких жінка перебуває в горизонтальному або близькому до нього положенні. Найбільш поширений варіант, але і вельми суперечливий черезнезручностей і пасивної ролі жінки в процесі;
- Кесарів розтин. Це оперативне втручання для вилучення дитини, яке проводиться тільки в крайніх, рекомендованих лікарем випадках (розвиток ускладнень при традиційному або іншому способі пологів, неправильне положення плоду, фізіологічна неможливість народити здорову дитину);
- Вертикальні пологи . Пологи, під час яких породілля займає вертикальне (або близьке до нього) становище на спеціальному ліжку, із зігнутими і розведеними в сторони ногами. Менш болісний, швидкий спосіб, але викликає поява більш глибоких розривів у процесі;
- Пологи у воді . Комбінований спосіб,перші етапи якого проходять в теплому басейні, що допомагає втамувати біль матері і краще адаптуватися дитині;
- Партнерські пологи . Це пологи, під час яких поруч з породіллею присутній її партнер - майбутній батько. Фактично будь-які види пологів (крім кесаревого розтину) можна провести, як партнерські.

Ну а до другої групи родової діяльності, відносять такий вид пологів, як домашні пологи - родова діяльність, яка проходить не в пологовому залі, а в домашній обстановці. Це дозволяє жінці дистанціюватися від незвичної обстановки, а малюкові дозволить відразу відчути контакт з "домашніми" мікроорганізмами. Вид пологів досить небезпечний, якщоврахувати ризик виникнення ускладнень або порушень пологової діяльності.

← Типи інгаляторів Холодильники LIEBHERR  
Переглядів: 323
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен