здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Медична 3D-друк

Вересень 19 2014

Безсумнівно, всі нові технології вихором вриваються в наше життя, змінюючи не тільки її перебіг, але і наш погляд на буденні речі. За допомогою 3D-принтерів створюють тепер практично все, починаючи від різних видів сувенірної продукції і закінчуючи їжею. Але ще цікавіше, що зовсім недавно друк асоціювалася у нас лише страдіціоннимі, мається на увазі же завжди була святая святих, де відбувається певне дійство, в таїнство которогоне кожному судилося зануритися. Всучасному світі 3D-друк стала використовуватися в трансплантології, протезуванні, стоматологічній практиці, пластичної хірургії і в багатьох інших медичних сферах, нерідко повністю проникаючи в робочий процес, а часто і просто доповнюючи його технологіями.

Застосування 3D-формату у медичній практиці

3D-принтери використовуються для створення слухових апаратів всередині вуха, а також вони зробили можливою розробку індивідуальних протезів. За допомогою таких апаратів можна виготовляти потрібний виріб з ювелірною точністю аж до міліметра. Причому такі протези обходяться набагато дешевше, ніж традиційні.

Мабуть, найактивнішим користувачем 3D-печатістала стоматологія. Менше 10 років тому одна з компанійпредставіла на ринку капи, які були віддруковані на 3D-принтері (до слова сказати, проводиться на схожому обладнанні). Кожні два тижні їх друкують заново — залежно від змін, що відбуваються в ротовій порожнині. Крім цього, вони практично не видно на зубах і не заподіюють недоубств пацієнтові. Іспользованіетакіх3D-технологій зробило процес створення зліпків зубів і щелеп в целомудобнее, простіше і швидше.

Активно застосовується 3D-друк і в трансплантології, де з'явилася можливість створювати цілі органи. Американцям удалось створити екзоскелет для дівчини, яка була обездвижена через травму. У Бельгії молодій жінці пересадили щелепу, створену таким способом. Російські вчені також активно працюють над розвитком регенеративної медицини. Вже зараз розробляються методи тривимірної органної друку, яка дозволить зробити весь процес трансплантології більшбезпечним і простим.

← Літній мовний табір в... Симптоми гідраденіту  
Переглядів: 356
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен