Головна : Новини

Симптоми гідраденіту

, 10:19
0 517

Потові залози, як і весь організм в цілому схильні до дії інфекції. При ураженні стафілококом залоз виникає заболевание гідраденіт. Найчастіше вражаються залози, розташовані в пахвовій області, але проблема може з'явитися і в околопупочнойобласті, пахових складках або на статевих органах.

Варто зауважити, що ніколи не спостерігався в дитячому віці або літньому. Пояснення цьому весь просте - функція потових залоз більш активна саме вперіод статевого дозрівання і майже згасає, коли людина досягає пенсійного віку. Тому найчастіше з даним захворюванням стикаються підлітки в момент гормонального дисбалансу в організмі. Нерідко гідраденіт є проблемою для жінок під час клімаксу, коли також відбувається збій в рівні гормонів. &Nbsp;

Крім перечисленних причин виникнення захворювання існують ще й такі фактори, як наявність у пацієнта піодермії – часті гнійні запалення шкіри через наявність збудників. Інфікування відбувається через мікропошкодження на шкірі в момент гоління, розчісування або епіляції, на фоні зниженого імунітету. Ризик зростає також, при порушенні правил гігієни та догляду за тілом, використанні чужих предметів для гоління.  

Найчастіше при гідраденіті з'являються невеликі ущільнення у вигляді вузликів, які супроводжуються свербінням, хворобливістю при легкому натисканні. Зростання таких вузликів відбувається досить швидко, і вони починають виступати над шкірою, стаючи помітніше. Набряклість і біль усиливаються, і змінюється колір шкіри в місці запалення, вона стає червоно-синьої. І якщо кілька вузликів при збільшенні зливаються в один, то виникає картина ще більш серйозного захворювання, яке називається флегмона. Крім цього клінічна картина супроводжується загальним нездужанням, температурою, сильною слабкістю. &Nbsp;

Повний рознення захворювання відбувається протягом двох тижнів. За цей час вузлики можуть самостійно розкриватися, і після на місці запаленого вогнища залишається рубець. Але, так як дане захворювання може приймати і хронічну форму, стадії загострення виникають кілька разів, залучаючи нові залози в процес. При сильному ослабленні захисних функцій організмугідраденіт переходить в абсцес і якщо заходи не приймаються, то по крові бактерії розносяться по організму, приводячи до сепсису.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ