здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Літній мовний табір в Англії

Вересень 18 2014

Яким ви пам'ятаєте своє дитинство, особливо літо? Напевно, більшість вспомніт або літо у бабусі в селі, або дитячий (піонерський) табір. Перший варіант доступний далеко не всім, адже бабуся в селі є не у всіх. А ось дитячий табір відвідувало набагато більше дітей, у тому числі і з сільського місцевості. Для дітей це досить корисний досвід, що поєднує в собі активний відпочинок, творчість, режим. Напевно, вчорашніе діти, для вже своїх діток хотіли б літнього відпочинку, проведеного активно і з користю для загального розвитку, наприклад, з вивченням іноземної мови, ще й за кордоном - в Англії. Здається, фантастичною історією? Можливо так і було раніше, за часів залізної завіси і відсутності інтернету. Тим не менше, подібні програми існують на протяженії більше тридцяти років (наприклад, табір Camp Beaumont). Тепер, коли суспільство і кордони стали більш відкритими, подібний відпочинок для своїх дітей можуть організувати багато наших співвітчизників. Подібне проведення часу є досить популярним серед британської молоді у віці від семи до сімнадцяти років. Подібні мають свою спрямованість,програми навчання та дозвілля, щоб якнайповніше організувати відпочинок підростаючого покоління. Про користь знання іноземної (в даному випадку - англійської) мови, зайвий раз поширюватися не варто, адже явні плюси в спілкуванні та кар'єрному зростанні очевидні. Сьогодні більшість ситуацій у житті, пов'язаних з комунікацією, відпочинком і кар'єрним зростом ненерозривно пов'язані, а іноді практично неможливі без доброго знання англійської. Цілком логічним є той факт, що навчання мовам краще проходить якраз в шкільному віці, коли мозок не обтяжений різними життєвими проблемами і налаштований виключно на навчальний режим. Вивчення англійської мови будь-якому з подібних таборів має одне сущесничих перевага - крім, власне, занять з англійської, весь інший час хлопці проводять в реальному мовному середовищі, перебуваючи в безпосередньому контакті з його носіями. Подібне сусідство дозволяє приїжджим хлопцям більш швидко і плавно влитися в середу. Як вже говорилося вище, програма перебування в мовному таборі складається з двохосновних груп заходів:

- мовні програми, організовані згідно споконвічного рівню володіння мовою. Бувають груповими, парними або індивідуальними;
- культурна програма, що включає, як організовані екскурсії, так і вільне проведення часу.

Мовний табірв Англії - це як не можна краще поєднання приємного з корисним.

← Що таке стоматологічні... Медична 3D-друк  
Переглядів: 368
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен