Головна : Новини

Огляд вейпу Eleaf iJust 21700

, 12:26
0 1458
вейп Eleaf iJust 21700

Серед великого асортименту товарів, представлених на вейп-ринку, особливою любов'ю і ненавистю одночасно користується один девайс від компанії Eleaf - легендарний АйДжаст. Цей пристрій став практично символом вейпінга, причому як для новачків, так і парильщиків зі стажем. Він простий, надійний, недорогий та не вимагає акумулятора і зовнішнього зарядного пристрою. На сьогоднішній день, представлено більше 5 моделей iJust, але всі вони з вбудованим акумулятором, самостійна заміна якого могла призвести до остаточної й безповоротної втрати працездатності. Довгий час вейпери у всьому світі говорили про те, що якби в iJust був змінний акумулятор, то «ціни б йому не було». І компанія Eleaf все-таки випустила таку модель - iJust 21700, в якій використовується 2 типорозміри акумуляторів. Варто відразу сказати, що за всіма іншими параметрами вейп практично не змінився, хіба що дизайн став більш агресивним і сучасним.

Загальні відомості

Стартовий набір iJust 21700 складається з елементів живлення, в якому можна використовувати акумулятори 18650/21700, та атомайзера на змінних випаровувачах. Можливість заміни АКБ або ж її зарядка традиційним методом - це одна з ключових особливостей цього пристрою, так як функціональні можливості залишилися такими самими. Атомайзер в цьому стартовому наборі вже не один раз використовувався компанією, але в цьому випадку він трохи змінився й став більш стильним і трохи агресивним. В цілому - це всім звичний айДжаст, але з можливістю використання змінних акумуляторів. Покупцеві доступні 5 кольорів:

 1. чорний;
 2. фіолетовий;
 3. червоний;
 4. сріблястий;
 5. «сліпучий».

Комплектація

Якщо говорити про комплектацію нового iJust, то вона цілком стандартна для пристроїв такого класу, тому щось нове в коробці буде складно знайти. Але, тим не менше, вейпера чекає:

 • акумуляторна батарея iJust 21700 mod;
 • комплект орінгів;
 • запасний випаровувач HW-M2 0,2 Ом;
 • атомайзер ELLO Duro (в залежності від версії об'ємом 5,5 або 2 мл) з передвстановленим випарником HW-N2 0,2 Ом;
 • адаптер для використання акумуляторів формату 18650;
 • QC USB-кабель для зарядки;
 • керівництво користувача.

Акумуляторна батарея iJust 21700 mod

Природно, перше, що привертає увагу в батарейному блоці айДжаст 21700 - це можливість заміни акумулятора, про яку мріяли багато. Варто віддати належне виробнику - він запропонував вейперу не тільки самостійно змінювати АКБ, а й дав можливість використовувати 2 типорозміри акумуляторів - 21700 і 18650 за допомогою адаптера. Заряджати АКБ можна за допомогою micro-USB роз'єму, розташованого на бічній поверхні мода вгорі. Заміна акумулятора проводиться цілком звичним методом - на дні девайса відгвинчується кришка.

Візуально айДжаст 21700 виглядає як класичний трубомод - 1 кнопка. Ця кнопка є одночасно й індикатором рівня заряду батареї - вона змінює свій колір від зеленого до червоного.

Говорити про ергономіку безглуздо, так як у всіх трубомодів вона однакова і не викликає ніяких сумнівів. Як і всі пристрої даного типу ця версія iJust забезпечена повним комплектом захистів - від низького / високого опору, від перегріву, від короткого замикання, від неправильної полярності, від перезарядження / перерозрядження.

Атомайзер ELLO Duro

Компанія Eleaf вже не раз пропонувала вейперам автомайзер ELLO Duro - його можна зустріти в багатьох стартових наборах. Але спеціально для цього кита була випущена дещо оновлена версія, яка забезпечена резервуаром з акрилу та новим Дріп-типом оригінальної форми. На окрему увагу заслуговує колба, так як вейпер може купити дві версії стартового набору - об'ємом 5,5 або 2 мл, що не може не радувати.

Висновки

Можна впевнено сказати, що Еліф айДжаст 21700 - це відмінний варіант стартового набору для вейпера-новачка, який хоче отримати гідний девайс. Виробником продумано все, що дозволить при його використанні отримати відмінну передачу смаку та навал - змінний акумулятор, простий у використанні атомайзер і надійна плата.


Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ