Головна : Новини

Головні плюси небулайзера Omron

, 10:41
0 6356

Небулайзер Omron

Для тих пацієнтів, яким необхідні профілактика та лікування дихальних шляхів, небулайзер є просто незамінним засобом, що дозволяє домогтися ефективних результатів. Забезпечуючи дихальні шляхи лікарськими препаратами, ці пристрої є незамінними помічниками в системі комплексного лікування. У зв'язку з цим пропонуємо розглянути більш детально один з найнадійніших і гідних уваги апаратів від компанії Omron. Саме ця фірма сьогодні користується найбільшою повагою серед пацієнтів, які звикли отримувати за свої гроші максимально якісний продукт. Придбавши прилад даного бренду ви 100 % залишитесь задоволеними!

Японська якість Omron

Прилади цього бренду заслужено користується популярністю — вони роблять легким і комфортним процес лікування захворювань дихальних органів в будь-якому місці:

  • вдома;
  • у лікарні;
  • на роботі,
  • у поїздці на авто і т. д.

Небулайзер Омрон — це невід'ємний атрибут лікувальних клінік у всьому світі, що не дивно, адже даний апарат відрізняється безпрецедентною надійністю, продуктивністю і точністю дозування лікарського засобу.

Компанія Omron спеціалізується на виробництві медичної техніки домашнього використання і сьогодні вона впевнено займає лідируючі позиції у своєму сегменті ринку. Небулайзер, випущені під цим брендом, зарекомендували себе як першокласні засоби для інгаляції.

Основні переваги:

  1. надійність;
  2. довговічність;
  3. ефективність;
  4. оптимальне співвідношення ціни та якості.

Продукція Omron отримала найвищі оцінки профільних фахівців у всьому світі, що підтверджують численні сертифікати.

Основні різновиди

Існують 2 типи небулайзерів, що розрізняються за принципом дії, і це:

  • компресорний;
  • ультразвуковий.

Різниця полягає в способі формування лікарської суміші, яка потім розпорошується та робить лікування дихальних шляхів більш легким і комфортним процесом в порівнянні зі застарілими методами. Компресорний інгалятор формує суміш за рахунок подачі стисненого повітря, а ультразвуковий, відповідно, «збиває» суміш шляхом впливу звукових хвиль.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ