здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Обезжелезиваніе води

Вересень 26 2014

Найпростішим способом фільтрації води від заліза є відстоювання. Як відомо, розчинна залізо самостоятельно окислюється і утворює іржу. Ось таким чином відбувається знезалізнення природним шляхом, а для того щоб воду можна було пити, осад який відстоявся просто потрібно видалити.

Деякі водоочисні системи для очищення від заліза досі використовують саме цей принцип: вода зі свердловини спочатку потрапляє у величезний резервуар, в якому вона знаходиться до моменту окислення заліза і випадання його в осад. Але даний метод має кілька суттєвих недоліків: потрібен величезний резервуар, а викачувати воду з нього необхідно насосом. А для відстоювання потрібно багато часу, що далеко не завжди зручно для кінцевого споживача. Очищення води цим методом не дає100% результату, його можна використовувати лише як попередній етап у циклі повного знезалізнення води. Більш детально читайте.

Безреагентне знезалізнення

На сьогоднішній день для знезалізнення води використовують спеціальну завантаження, яку засипають в корпус фільтра і дает можливість набагато прискорити реакцію окислення заліза. Завантаження розроблена так, що вона одночасно є і сорбентом осаду і каталізатором проходження реакції – вся іржа що утворюється осідає на гарнулах у фільтрі обезжелезіватель і там же залишається. Сам процес очищення займає менше хвилини, а сама субстанція вільно потрапляєв будинок прямо з водопроводу. А коли фільтруюча поверхня забивається, то її очищення проходить шляхом простого промивання.

Реагентне знезалізнення

Коли концентрація заліза у воді перевищує 5 мг / л, потрібно брати більш потужні фільтри з завантаженнями іншого класу. Після засмічення тТакого фільтра крім звичайного промивання використовують обробку спеціальним розчином, який дозволяє відновити їх окисну здатність. При знезалізненні води даним методом, шкідливі хімікати змиваються в каналізацію, саме тому застосування даного методу допускається тільки при централізованої каналізації в приміщенні.

← Озонатор і його... Питання дня: користь... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен