Головна : Новини

Як вибрати якісне насіння овочевих культур?

, 23:36
0 5294
насіння овочевих культур

Новий сезон у городників завжди починається з покупки насіння. Від посівного матеріалу багато в чому залежить майбутній урожай, його якість, агротехніка. Далі, ми розглянемо, на що звернути увагу при купівлі насіння овочевих культур. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://harvest-center.com.ua/, в якому безпосередньо можна купити насіння овочів в Україні.

Вибираємо насіння: розмір має значення

На відміну від садових культур, овочі отримують практично завжди посівом насіння. Тому дуже важливо знати: "Як вибрати хороше насіння?"., адже від цього безпосередньо залежить якість отриманого врожаю. Головним з господарської точки зору є розмір (або крупність) насіння. Заведено вважати його за кількістю насіння на 1 грам ваги:

  • Дуже велике — від 1 до 10 шт;
  • Велике - 10-100 шт;
  • Середнє -100-350 шт;
  • Дрібне - 350-900 шт;
  • Дуже дрібне — понад 1000 насіння в 1 м.

Розмір вважається пристосуванням в ході еволюції. Як правило — чим більше насіння, тим швидше сходить овочева культура. Крупнонасінневим культурам необхідний стрімкий ріст, починаючи від сходження, щоб перемогти конкурентів в боротьбі за світло. А ось дрібне насіння допомагає проросткам конкурувати зі сходами інших рослин за рахунок скромних потреб у воді та поживних речовинах. Це дозволяє вижити численному потомству за рахунок високої ймовірності попадання в хороші умови хоча б деяких із тисяч.

Розмір насіння не впливає на розміри дорослої рослини. Він говорить лише про те, великими або дрібними будуть сходи, і про швидкість появи проростків. Звісно ж, легше та приємніше працювати з великими насінням. Його легше взяти окремо та посіяти з необхідною відстанню в ряду, або ж покласти по одному в горщик або елемент касети.

Де краще купувати насіння?

З наближенням весни, насіння можна купити в різних місцях — у торговців в кіосках ринках до спеціалізованих інтернет-магазинах. На жаль, ринок поліграфічної продукції сьогодні дозволяє легко підробити не тільки пакетики, а й голограми. Зрозуміло, оригінальну голограму підробити неможливо, але замість неї наклеїти дизайнерську — цілком реально. Саме тому, не знаючи, як їх відрізнити, легко придбати фальсифікат.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ