Головна : Новини

Камуфляж мультикам: що потрібно знати?

, 19:59
0 1134
Камуфляж мультикам

Пряме призначення камуфляжу — приховати бійця від сторонніх очей противника на будь-якій місцевості, тим самим зберігши його життя та здоров'я. Мультикам вибирають для екіпіровки більшості військовослужбовців. Камуфляж — це універсальний одяг. Її носять і військові службовці, і цивільні. У камуфляжній формі комфортно, вільно, вона не обмежує руху, її легко чистити та зберігати. Всі ці характеристики роблять мультикам улюбленим одягом рибалок, мисливців, учасників активних ігор на відкритому повітрі, працівників митних, охоронних відомств. До речі, в Україні придбати якісний камуфляж можна в інтернет-магазині prikordonnik.com.ua.

Окрім того, камуфляжне обмундирування мультикам купують співробітники різних рятувальних служб. Під час відтворення історичних подій цей комплект надітий на більшості учасників гри. Мультикам активно використовується на зйомках голлівудських блокбастерів. Комплект відмінно виглядає в кадрі, відтворює командний дух, дарує впевненість у своїх власних силах і в мощі команди. Також виріб кілька разів потрапляла в графіку комп'ютерних ігор.

Забарвлення

Мультикам характеризується особливим забарвленням, не схожим ні на один інший вид маскувальної форми. Завдяки унікальному узору ця форма ретельно приховує бійця в умовах будь-якого ландшафту:

  1. степ;
  2. лісовий масив;
  3. гірська місцевість;
  4. місто.

У візерунку даного одягу відсутній чорний колір. Пов'язано це з тим, що в природі цього кольору не існує в природному вигляді. А оскільки дослідники-виробники прагнули створити ідеальний камуфляж, то вони поспішили скористатися саме цим правилом.

Плями, які відіграють роль фонового маскування, повинні мати різні параметри та плавно переходити одне в інше. Робиться це для того, щоб на будь-якій дистанції противник не зміг виявити бійця в формі мультикам. Усього розроблено п'ять різних забарвлень:

  • «Гірський» (білі відтінки) застосовується в зимову пору року.
  • «Ліс і джунглі» (переважно зелений відтінок) ідеальний для маскування в тропіках.
  • «Універсальний» (поєднання темних і світлих плям) розроблений для армійських підрозділів Афганістану.
  • «Спеціальний» (найтемніший з усіх) відмінно ховає бійця в умовах міста.
  • «Пустельний» (присутній піщаний колір) підходить за кольором для операцій в пустелі.

Колір камуфляжу зливається з навколишнім середовищем, згладжує форму, маскує бійця.

Матеріали виготовлення

Мультикам шиється за спеціальною технологією, заснованою на армуванні ниток за допомогою високоміцного волокна. Цей метод виготовлення матеріалів для камуфляжу робить мультикам максимально надійним і міцним маскувальним костюмом в порівнянні з аналогами. Матеріал обов'язково обробляється речовиною, що забезпечує жаростійкість.

Особливості пошиття

Форма має вільний пошив, який не заважає активним рухам. Для пошиття використовуються прості лекала. Кожен костюм мультикам укомплектований накладними кишенями з липкими застібками. Однією з характерних особливостей мультикаму є велика кількість липучок. На внутрішній стороні форми в області колінних чашечок і ліктів розташовуються вставки, що гасять удари. Вони попереджають появу травм і забоїв.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ