Головна : Новини

Бухгалтерські послуги: чи варто шукати сторонню допомогу?

, 19:07
0 1086
Бухгалтерські послуги

Власники малого та середнього бізнесу намагаються вести бухгалтерію самостійно: мовляв, навіщо переплачувати зайве! Така думка, у деяких випадках, є раціональною. Проте самостійне ведення бухгалтерії відволікатиме від Вашої основної діяльності, забиратиме багато часу та може бути не надто якісним. Особливо, якщо Ви ніколи не займалися бухгалтерією раніше. Тож сьогодні ми поговоримо про можливі альтернативи, однією з яких – аутсорсинг бухгалтерських послуг.

Залучення сторонніх спеціалістів для ведення бухгалтерських справ – поширена практика не лише в Європі та США, а й в Україні. Усе відбувається за максимально простою схемою:

  • Етап № 1 – пошук аутсорсингової компанії, яка надає відповідні послуги. Проаналізуйте доступні пропозиції, перегляньте відгуки та рекомендації, ознайомтеся з ціновою політикою. Не зайвим буде скористатися можливістю безкоштовної консультації.
  • Етап № 2 – вибір специфіки співпраці (одноразова чи на постійній основі).
  • Етап № 3 – узгодження супутніх моментів та підписання контракту обома сторонами. Зазвичай, контракт підписується на строк до 1 року.

Після цього, усіма бухгалтерськими справами Вашої компанії займатимуться аутсорсингові спеціалісти. Їм можна довірити нарахування податків до сплати, контролінг первинної документації, роботу з заробітними платами та зверненнями органів ДФС, представлення Ваших інтересів під час проведення перевірок. Окрім того, аутсорсинговий бухгалтер – це ще й Ваш особистий консультант стосовно фінансової діяльності підприємства.

Стороння допомога в бухгалтерії: ризики та важливі нюанси

Тож повернімося до нашого основного питання: чи варто залучати зовнішніх спеціалістів для роботи над бухгалтерією взагалі? Це рішення є вдалим, якщо:

  1. Немає можливості найняти штатного спеціаліста, або пошук такого спеціаліста на конкретному етапі діяльності Вашої компанії буде недоречним.
  2. Існує потреба в скороченні видатків на персонал.
  3. Самостійне ведення бухгалтерії забирає у Вас надто багато часу/є неефективним.

Усі ризики, які можуть виникнути під час роботи з аутсорсинговими спеціалістами, пов’язані лише з недостатнім професіоналізмом бухгалтерів. Тому підходьте до вибору аутсорсингової компанії максимально ретельно: це буде запорукою успіху та найкращого результату!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ