Головна : Новини

Чому не працює мікрохвильовка

, 11:28
0 883

СВЧ піч в ході експлуатації може зіткнуться з наступними проблемами:вона може працювати, але не гріти, гріти погано або не гріти і гудіти. Виникає питання як справити? Давайте розглянемо окремо всі ці ситуації.

Мікрохвильова піч працює, але не гріє
Ознаками: тарілка крутиться, є підсвітка, гриль працює але мікрохвильовка не гріє. Найчастіше проблема в магнетроні, такожпричиною може бути несправність трансформатора, конденсатора, високовольтного запобіжника. ви можете спробувати усунути дану несправність самостійно, якщо звичайно ж ви маєте необхідні знання в галузі електроніки. Якщо ж ви не помилились в електроніці, тоді краще відразу звернеться в сервісний центр.

Діагностика:
Прі запуску мікрохвильовій печі перевірте подачу напруги на первинну обмотку високовольтного трансформатора, якщо напруга подається, то перевірте надійність контактів на високовольтній частині (діод, конденсатор, трансформатор, магнетрон), ну і якщо контакти в нормі, тоді потрібно замінити несправний магнетрон, можливо є сенс замінити ще і високовольтний діод.

СВЧ піч не гріє зовсім або гріє погано
Діагностика:
Перевірте напругу в електромережі і якщо воно впало, то вимкніть мікрохвильовку і включіть її знову після нормалізації напруги, якщо ж напруга в нормі, тоді потрібно поміняти мегнетрон.

Мікрохвильовка перестала грітиі гуде
Діагностика:
Перевірте високовольтний запобіжник, якщо він перегорів перевірте ще конденсатор і діод (конденсатор перевіряють тестером на заряд-розряд, а діод змінюють відразу оскільки перевірити його дуже складно), якщо ж конденсатор і діод працюють, далі перевірте магнетрон, його висновки і прохідний конденсатор не повинні звонітся з корпусом магнетрона, якщо ж вони звонятся - це свідетільствует про те, що пробитий прохідний конденсатор.

На останок хотілося б сказати, що мікрохвильовка є один з найбільш небезпечних побутових приладів, який може вразити свого власника електричних струмом, навіть тоді, коли СВЧ піч відключена від електромережі. Якщо вине є професіоналом в області електроніки, для ремонту мікрохвильовій печі звертайтеся за допомогою до кваліфікованих фахівців, самодіяльність з високим ступенем вірогідності може бути небезпечною для вашого здоров'я і життя в цілому.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ