здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Чому не працює мікрохвильовка

Жовтень 04 2014

СВЧ піч в ході експлуатації може зіткнуться з наступними проблемами:вона може працювати, але не гріти, гріти погано або не гріти і гудіти. Виникає питання як справити? Давайте розглянемо окремо всі ці ситуації.

Мікрохвильова піч працює, але не гріє
Ознаками: тарілка крутиться, є підсвітка, гриль працює але мікрохвильовка не гріє. Найчастіше проблема в магнетроні, такожпричиною може бути несправність трансформатора, конденсатора, високовольтного запобіжника. ви можете спробувати усунути дану несправність самостійно, якщо звичайно ж ви маєте необхідні знання в галузі електроніки. Якщо ж ви не помилились в електроніці, тоді краще відразу звернеться в сервісний центр.

Діагностика:
Прі запуску мікрохвильовій печі перевірте подачу напруги на первинну обмотку високовольтного трансформатора, якщо напруга подається, то перевірте надійність контактів на високовольтній частині (діод, конденсатор, трансформатор, магнетрон), ну і якщо контакти в нормі, тоді потрібно замінити несправний магнетрон, можливо є сенс замінити ще і високовольтний діод.

СВЧ піч не гріє зовсім або гріє погано
Діагностика:
Перевірте напругу в електромережі і якщо воно впало, то вимкніть мікрохвильовку і включіть її знову після нормалізації напруги, якщо ж напруга в нормі, тоді потрібно поміняти мегнетрон.

Мікрохвильовка перестала грітиі гуде
Діагностика:
Перевірте високовольтний запобіжник, якщо він перегорів перевірте ще конденсатор і діод (конденсатор перевіряють тестером на заряд-розряд, а діод змінюють відразу оскільки перевірити його дуже складно), якщо ж конденсатор і діод працюють, далі перевірте магнетрон, його висновки і прохідний конденсатор не повинні звонітся з корпусом магнетрона, якщо ж вони звонятся - це свідетільствует про те, що пробитий прохідний конденсатор.

На останок хотілося б сказати, що мікрохвильовка є один з найбільш небезпечних побутових приладів, який може вразити свого власника електричних струмом, навіть тоді, коли СВЧ піч відключена від електромережі. Якщо вине є професіоналом в області електроніки, для ремонту мікрохвильовій печі звертайтеся за допомогою до кваліфікованих фахівців, самодіяльність з високим ступенем вірогідності може бути небезпечною для вашого здоров'я і життя в цілому.

← Особливості... Пологи в Майамі з «АМУ... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен