Головна : Новини

Варильна поверхня: який тип краще вибрати?

, 21:00
0 1186
Варильні поверхні

Варильна поверхня — це воістину незамінна помічниця для будь-якої господині. З її допомогою кожен охочий може творити справжні кулінарні шедеври при мінімумі витрат часу. Але, щоб процес готування приносив лише задоволення і не доставляв будь-яких непередбачених турбот, потрібно дуже серйозно підійти до питання правильного вибору варильної поверхні, адже від її технічних характеристик залежить смак і якість приготувати страв. Далі, ми більш детально поговоримо про вибір типу варильної поверхні. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://ventolux.ua/ru/varochnye-poverhnosti, в якому їх безпосередньо можна придбати.

Правила вибору варильної поверхні

За якими ж критеріями слід вибирати ту чи іншу модель? Їх число досить значне:

  • вид установки;
  • тип живлення;
  • кількість конфорок;
  • система управління і багато іншого.

І це далеко не весь список необхідних параметрів. Ну а далі ми розглянемо найважливіший з них, а саме класифікацію по типу живлення.

Що вибрати: електрику або газ?

Цей критерій вирішує досить багато, оскільки питання живлення варильної поверхні, можна сказати, є основним при виборі та покупці пристрою. Відповідно до даного параметру виробники в широкому асортименті пропонують електричні та газові моделі. Кожен з видів має свої як плюси, так і мінуси. Нумо їх розгляньмо.

Серед головних переваг газової варильної панелі слід відзначити:

  • Порівняно малі витрати енергоресурсів. Адже всі ми прекрасно знаємо, що газ обходиться користувачеві набагато дешевше, ніж електрика. Тому, якщо газопостачання в вашому домі здійснюється без перебоїв, цей фінансовий фактор — досить вагомий аргумент на користь газової варильної поверхні.
  • Більшість сучасних моделей оснащені рядом корисних опцій, щоб її експлуатація була якомога більш зручною і простою. Прикладом тому є автоматичне відключення газу у разі, коли відбулося затухання вогню конфорки. Або ж функція електричного запалювання, яка позбавляє вас від необхідності шукати сірники щоразу, коли потрібно щось приготувати.

Серед мінусів газової плити можна відзначити, що:

  • Вона володіє не настільки широким функціоналом, як електричні.

А ось з приводу електричних поверхонь — тут все навпаки. Їх перевага полягає в тому, що:

  • Вони більш різноманітні. Стосується це, в першу чергу, набору функцій, і дизайнерських рішень. Такі поверхні виглядають більш сучасно і стильно. Та й матеріали для покриття корпусу тут більш високотехнологічні.

Але в них є й мінуси:

  • Вартість експлуатації плити цього типу на порядок дорожче, адже мова йде про електрику.
  • Якщо ви живете в заміському будинку, де перебої з електрикою відбуваються на постійній основі, то цей вид поверхні — не для вас.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ