Головна : Новини

Чи можливо одержати кредит в Україні без довідки про доходи?

, 23:59
0 1938
кредит

Всім коли-небудь доводилося терміново шукати гроші в борг. Одним потрібно дотягти до зарплати, комусь сподобалася корисна побутова техніка або гаджет, але суть історії зводиться до одному – отримати позичку. Опитувати друзів і знайомих на наявність вільних грошей – довго, незручно й шанси, «перехопити» потрібну суму, невисокі. Подати заявку в банк? Можна розглядати, як варіант, але буде потрібно зібрати стос паперів, щоб довести свою платоспроможність. Або все-таки можна одержати кредит без довідки про доходи й у ліцензованих НБУ установах?

У деяких випадках банки можуть надати позичку без додаткових документів. Така послуга присутня у всіх мікрофінансових союзах. Зокрема, компанія Квікмані гарантує підтвердження заявки на позику, не вимагаючи ні яких довідок з місця роботи, і максимально спростивши саму процедуру оформлення, у чому можна переконатися на сторінці офіційного сайту організації https://qmoney.com.ua/uk/kredit_bez_dovidki_pro_dohodi.

Особливості надання банківських кредитів

Кредитно-фінансова установа може й дозволить взяти кредит без довідки про доходи, якщо претендент на суму в борг має нерухомість або авто, які можна оформити під заставу.

Якщо повезе, то банк запропонує замість довідки з роботи назвати номера телефонів керівництва підприємством, відділу кадрів, колег по цехові, офісі, щоб переконатися в тому, що здобувач дійсно трудиться на зазначеному підприємстві або у фірмі. Далеко не кожний шеф прихильно віднесе до дзвінків кредитного менеджера в розпал робочого дня, а кадровий відділ може й не знати про, неофіційно влаштованому, співробітнику.

Є шанс одержати невеликий кредит готівкою, уникши «виправдувального» документа, якщо кредитна історія в порядку. Але й у цьому випадку, запитувана сума може бути нижче очікуваної, а комісія за користування коштами банку підскочити вище звичайної. І не забудьте, що потрібно дуже переконливо розповісти про мету, заради якої серйозний заклад звужує вам частину грошей.

І, нарешті, ще один спосіб – споживчий кредит. Він оформляється безготівковим розрахунками на конкретну покупку в магазинах-партнерах по мінімальному пакету документів: паспорт і код платника податків. На цьому список варіантів одержання позики без довідок у банку закінчується.

Чим відрізняється мікрокредит від кредиту?

Якщо апелювати до юридичних термінів, то мікропозики видаються фінансовими організаціями, акредитованими державою, на відносно невелику суму ( до 15 тис. грн.) і короткостроковий період (1-2 місяця). Наприклад, МФО Qmoney, що надає позички на платіжні карти. Кредитуванням же можуть займатися лише банки, що мають ліцензію НБУ.

Істотною різницею є те, що одержати гроші у фінансових співтовариствах набагато простіше, хоча розмір позички не дозволяє робити глобальних покупок, у вигляді будинку, дачі, авто. Але виручити, при форс-мажорі, цілком може. Основні переваги:

 • видається такий кредит онлайн без довідки про доходи, без застави й інших додаткових вимог;
 • оформити мікропозику можна, не виходячи з будинку, у будь-якому населеному пункті України, у зручний для клієнта час;
 • реальна можливість одержати схвалення заявки, навіть при поганій кредитній історії;
 • строк розгляду запиту на грошову позичку займає всього кілька хвилин;
 • погашати заборгованість так само легко, як і укладати договір;
 • нецільове призначення.

Кілька кроків до заповітних грошей

Щоб оформити договір на позику потрібно мати при собі основний документ, що засвідчує особу (паспорт, ІПН). Можливо, буде потрібно відповістити на запитання про місце роботи, але документального підтвердження не потрібно.

Послідовність дій претендента:

 1. зайти на сайт мікрофінансової компанії, наприклад, Квікмані;
 2. вказавши бажану суму й період погашення, клікнути «Одержати»;
 3. у вікні, що відкрилося, коректно ввести необхідну інформацію без викривлення даних;
 4. після відправлення форми-анкети, прийде код на телефон, який служить електронним підписом договору – його потрібно ввести у відповідне поле ( дотримуючись підказок).
 5. через кілька хвилин очікування прийде повідомлення про підтвердження запиту й гроші перекладом прийдуть на платіжну карту одержувача.

Кредит з 18 років без довідок і поручителів у фінансових організаціях може одержати кожний, включаючи студентів, пенсіонерів, інвалідів, офіційно не працевлаштованих осіб.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 5)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ