здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Стоматологія. Карієс.

Жовтень 08 2014

Кожна людина хоч раз, але відчував таке пренепріятнейшийшиї відчуття, як зубний біль. За силою прояву і відчуттів, це одна з найбільш болючих проблем у світі. Щодня в стоматологічні клініки всього світу стоять черги охочих і потребують допомоги. При тому способі життя і харчування, який ми ведемо - це не дивно. Найбільш поширеним захворюванням зубів і початковим етапом багатьохнайскладніших випадків є карієс. Про даному захворювання нам розповість засновник стоматологічної клініки « Костамед & raquo ;, один з кращих - доктор Костильов. Карієс - це досить складний процес, який повільно протікає (часом навіть непомітно) і є за природою своєю патологічним процесом, що протікає у твердої тканини зуба (емалі). Розвивається карієс, внаслідок обширного і комплексного впливу на емаль несприятливих факторів (як зовнішніх, так і внутрішніх).

Механізм розвитку карієсу складається з декількох етапів:

- точкова (місцева) демінералізація тканин емалі (неорганічних);
- порушення сторУктур і руйнування органічної основи;
- руйнування емалі, з утворенням порожнин.

Впорядкувати карієс можна за різними критеріями, але найбільш практичною і поширеною є топографічна класифікація (місце і ступінь прояву):

- неускладнена форма (пляма,поверхневий, середній і глибокий карієс). Особливістю цієї форми (навіть на глибокій стадії) є руйнування тканин емалі без пошкодження пульпи зуба;
- ускладнена форма (пульпіт, періодонтит). Характеризується ураженням (запальними процесами) пульпи і періодонта з можливим ураженням нервових волокон.

Лікування карієсу в неускладненій формі зводиться до реминерализации і пломбування порожнини. У разі ускладнень (пульпіту, періодонтиту) проводиться також пломбування, але більш глибоке з видаленням нервових закінчень.

← Ремонт сантехніки Лікування онкологічних... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен