здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування онкологічних захворювань в Ізраїлі

Жовтень 09 2014

Онкологічні захворювання - одні з найстрашніших всвіті, до того ж і одні з найбільш поширених (щорічно реєструється понад 10 мільйонів випадків). На жаль, смертність від ракових пухлин досить висока і далеко не завжди лікарі здатні хоч якось допомогти пацієнтові. Для нашої країни, яка постраждала у свій час від вибуху на ЧАЕС, ця проблема як не можна знайома, тому як пришитил той період, коли радіаційне забруднення починає пожинати свої плоди. Рівень наших фахівців не завжди відповідає потребам, до того ж діагностична та лікувальна база і забезпечення кульгають на обидві ноги. А якщо сюди додати ще й бюрократію, то ситуація стає і зовсім невтішною. Чого не скажеш про, який є одним зсвітових лідерів у даній області, маючи сучасну науково-діагностичну базу і висококласних фахівців. Завдяки державній підтримці, знання, навички, методики постійно удосконалюються, проводяться необхідні дослідження і поліпшується взаємодія між лікуючим персоналом і пацієнтом. Фактично останнє є однією з візитнихкарток Ізраїльської медицини. Кожен лікар є ще й відмінним психологом здатним побудувати спілкування з пацієнтом так, щоб не викликати у нього надмірно негативних емоцій. Завдяки цим фактам більше 60% всіх хворих в онкоклініках Ізраїлю повністю виліковні. Ще більше цей відсоток у дитячої аудиторії (близько 80%), в лікуванні яких ізраїльськіие доктора досягли більш ніж приголомшуючих успіхів. Процес лікування у ізраїльських фахівців може проходити одним із двох способів: безпосередньо в Ізраїлі, в одній з онкоклінік, або в своїй країні (місцевому онкоцентрі) за чітким планом і з використанням необхідних препаратів з Ізраїлю. На цьому ваша співпраця не закінчується, так якв Ізраїлі прийнято вести пацієнта і після виписки, чим досягається вкрай низький відсоток рецидивів.

← Стоматологія. Карієс. Ізраїльська косметика... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен