Головна : Новини

Сферичне шатро: основні переваги

, 00:27
0 699
шатро

Свята для будь-якої сім'ї — подія не рідкісна. Але завжди хочеться чогось незвичайного, особливо коли серед запрошених не тільки родичі. Чим же порадувати гостей і як при цьому уславитися креативом? Вдома влаштовувати пишні застілля тепер не прийнято. Кафе і ресторанами теж мало кого здивуєш. Останнім часом модно стало влаштовувати свята у шатрі. Це сучасний, ультрамодний, і водночас незвичайний варіант, який вже точно здивує ваших гостей і надовго всім запам'ятається. Проведення заходу в шатрі — це останній тренд у сфері створення креативного свята. Часто замовляють два шатра для заходу — дитячий, де дітлахів розважають аніматори, і дорослий, що досить зручно. Погодьтеся, не кожен ресторан або кафе може надати такі умови. А якщо і є два окремі зали, то їх оренда коштуватиме на порядок дорожче ніж оренда шатра. До речі, останній ви можете орендувати на сайті https://shary-shatry.com.ua/.

Основні переваги сферичного шатра

Людському оку приємні обтічні форми сфер і півсфер, тому сферичні, або інакше — геодезичні купольні конструкції актуальні та затребувані як в якості красивих арт-об'єктів, так і завдяки більш технічним перевагам своєї конструкції. Сферична форма каркаса має наступні переваги перед іншими формами — двосхилою, арковою, каскадною й іншими:

  • Завдяки формі кулі тепло всередині розподіляється рівномірно, тому при виборі сезонних шатрів варто використовувати цю властивість.
  • Ергономічні сфери та півсфери можуть з'єднуватися між собою тунелями й складати окремі блоки, виділяючи тематичні зони на великих заходах.
  • Опади не затримуються на круглій поверхні, скочуючись вниз.
  • Аеродинамічна форма має більшу вітростійкість, при цьому не вимагає несучих стін.
  • Відчуття відцентровості — весь вільний простір працює на центр, концентруючи увагу саме там, що можна використовувати для торгівлі, заходів, виступів, кінотеатрів і планетаріїв.
  • Навіть величезні конструкції зводяться також легко, як і шатра невеликих розмірів — найчастіше, вони обладнані автоматичним зведенням купола.
  • Діаметр і висота купола коригуються за бажанням.
  • Візуальна перевага — сприйняття круглої форми ефективно та вигідно використовується в дизайні (особливо футуристичному) і для брендування.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ